MyMemory, World's Largest Translation Memory
Click to expand

Language pair: Click to swap content  Subject   
Ask Google

You searched for: oborre ( Albanian - French )

    [ Turn off colors ]

Human contributions

From professional translators, enterprises, web pages and freely available translation repositories.

Add a translation

Albanian

French

Info

Albanian

Në të katër qoshet e oborrit kishte disa oborre të mbyllura të gjata dyzet kubitë dhe të gjera tridhjetë. Që të katra në qoshet e tyre kishin po atë madhësi.
Ezekial 46.22

French

Aux quatre angles du parvis il y avait des cours voûtées, longues de quarante coudées et larges de trente; toutes les quatre avaient la même mesure, dans les angles.
Ezekial 46.22

Last Update: 2012-05-04
Subject: Religion
Usage Frequency: 1
Quality:

Reference: Bible

Add a translation

Search human translated sentencesUsers are now asking for help: adiutoribus (Latin>Esperanto) | fluviomaritime (French>Greek) | you had better call off your plan (English>Russian) | bhatije ko english me kya kahte hai (Hindi>English) | fudi meaning (Hindi>English) | cintura (Italian>Turkish) | wansmakelijke (Dutch>French) | non vendere sfuso (Italian>English) | thumai india (Tamil>English) | εδραμον (Greek>Italian) | mahatma gandhi essay (English>Tamil) | te echo de menos (Spanish>Italian) | i resting watching tv, talking with you (English>Spanish) | slava (Romanian>English) | app ki relationship ko kitna time hua hai (Hindi>English)


Report Abuse  | About MyMemory   | Contact Us


MyMemory in your language: English  | ItalianoEspañolFrançaisDeutschPortuguêsNederlandsSvenskaРусский日本語汉语한국어Türkçe

We use cookies to enhance your experience. By continuing to visit this site you agree to our use of cookies. Learn more. OK