From professional translators, enterprises, web pages and freely available translation repositories.

Croatian

Serbian

Info

Croatian

u zagrebu je od 1. do 4. travnja održano svjetsko prvenstvo u sinkroniziranom klizanju za 2004. godinu.

Serbian

u zagrebu je između 1. i 4. aprila održano svetsko prvenstvo 2004. u sinhronizovanom klizanju.

Last Update: 2016-01-20
Usage Frequency: 1
Quality:

Croatian

bugarski klizački par albena denkova i maxim staviski osvojili su svoj drugi naslov prvaka u parovima na svjetskom prvenstvu u umjetničkom klizanju održanom u tokiju.

Serbian

bugarski klizački par albena denkova i maksim staviski osvojili su svoju drugu titulu prvaka za parove na svetskom prvenstvu u umetničkom klizanju održanom u tokiju.

Quality:

Croatian

bugarski svjetski prvaci u klizačkim plesovima albena denkova i maxim staviski osvojili su brončano odličje na europskom prvenstvu u umjetničkom klizanju koje je prošlog tjedna održano u varšavi u poljskoj.

Serbian

bugarski svetski šampioni u klizačkim plesovima albena denkova i maksim staviski osvojili su bronzanu medalju na evropskom prvenstvu u umetničkom klizanju koje je održano prošle nedelje u varšavi, u poljskoj.

Quality:

Croatian

svjetski prvaci u klizanju, bugarski par albena denkova i maxim staviski osvojili su zlatno odličje u konkurenciji plesnih parova na klizačkom natjecanju 2006 skate america održanom u hartfordu u connecticutu.

Serbian

svetski klizački šampioni, bugarski par albena denkova i maksim staviski osvojili su zlatnu medalju u konkurenciji plesnih parova na klizačkom takmičenju skejt amerika 2006. održanom u hartfordu u konektikatu.

Quality:

Croatian

bugarski klizački par albena denkova i maxim staviski osvojili su 25. ožujka zlatno odličje u konkurenciji plesnih parova na svjetskom prvenstvu u umjetničkom klizanju u calgaryu, u kanadi.

Serbian

bugarski klizački par albena denkova i maksim staviski osvojili su 25. marta zlatnu medalju u konkurenciji plesnih parova na svetskom prvenstvu u umetničkom klizanju u kalgariju, u kanadi.

Usage Frequency: 2
Quality:

Croatian

tursku će predstavljati troje cross-country skijaša, dvoje alpinaca i klizačica tugba karademir, koja je u torinu osvojila 21. mjesto u umjetničkom klizanju.

Serbian

tursku će predstavljati troje kros-kantri skijaša, dvoje alpskih skijaša i umetnička klizačica tugba karademir, koja je u torinu bila 21.

Quality:

Croatian

bugarski klizači albena denkova i maxim staviski nastupaju u utorak (25. siječanj) u obvezatnom programu plesnih parova na europskom prvenstvu u klizanju koje se održava u torinu u italiji.

Serbian

bugarski klizači albena denkova i maksim staviski nastupili su u utorak (25. januara) u obaveznom programu plesnih parova na evropskom prvenstvu u klizanju koje se održava u torinu u italiji.

Quality:

Croatian

turska natjecateljica tugba karademir kliže svoj kratki program na isu grand prix natjecanju u umjetničkom klizanju 14. studenog 2009. u lake placidu, new york. [getty images]

Serbian

turkinja tugba karademir izvodi svoj kratki program 14. novembra 2009. na gran priju u umetničkom klizanju isu u lejk plesidu. [geti imidžis]

Quality:

Croatian

bugarka evgenia radanova osvojila je svoj sedmi naslov europske prvakinje u utrkama u brzom klizanju na kratke staze na prvenstvu koje je u nedjelju (21.siječanj) održano u sheffieldu, u velikoj britaniji.

Serbian

bugarka evgenija radanova osvojila je svoju sedmu titulu evropskog prvaka u trkama u brzom klizanju na kratke staze, na prvenstvu koje je održano u nedelju (21. januara) u Šefildu, u velkoj britaniji.