Google fragen

Sie suchten nach: kollonë (Albanisch - Englisch)

Menschliche Beiträge

Von professionellen Übersetzern, Unternehmen, Websites und kostenlos verfügbaren Übersetzungsdatenbanken.

Übersetzung hinzufügen

Albanisch

Englisch

Info

Albanisch

Kollonë

Englisch

Column

Letzte Aktualisierung: 2014-08-20
Nutzungshäufigkeit: 1
Qualität:

Albanisch

Kollonë

Englisch

Tray Column, detailed

Letzte Aktualisierung: 2014-08-20
Nutzungshäufigkeit: 1
Qualität:

Albanisch

Kollonë thjeshtë

Englisch

Tray Column, simple

Letzte Aktualisierung: 2014-08-20
Nutzungshäufigkeit: 1
Qualität:

Albanisch

Kollonë interesante.

Englisch

Interesting pole.

Letzte Aktualisierung: 2016-10-27
Nutzungshäufigkeit: 1
Qualität:

Albanisch

Shto një kollonë...

Englisch

Add a C_olumn...

Letzte Aktualisierung: 2014-08-20
Nutzungshäufigkeit: 1
Qualität:

Albanisch

Shto një kollonë...

Englisch

Add a Column

Letzte Aktualisierung: 2014-08-20
Nutzungshäufigkeit: 1
Qualität:

Albanisch

Shto një kollonë...

Englisch

Add a column...

Letzte Aktualisierung: 2014-08-20
Nutzungshäufigkeit: 1
Qualität:

Albanisch

Fshije këtë kollonë

Englisch

Remove This _Column

Letzte Aktualisierung: 2014-08-20
Nutzungshäufigkeit: 1
Qualität:

Albanisch

Shto kollonë tek %s

Englisch

Insert Column on %s

Letzte Aktualisierung: 2014-08-20
Nutzungshäufigkeit: 1
Qualität:

Albanisch

Shto një kollonë...Family name: Smith (13 items)

Englisch

Add a Column

Letzte Aktualisierung: 2014-08-20
Nutzungshäufigkeit: 1
Qualität:

Albanisch

Çdo kollonë, çdo gur i kësaj shtëpie të qirë ka shenjën e Asurit!

Englisch

Every beam, every stone in this fucking house bears the mark of Ashur!

Letzte Aktualisierung: 2016-10-27
Nutzungshäufigkeit: 1
Qualität:

Albanisch

Autoritetet lokale thanë se luftimet shpërthyen pasi anëtarët e PKK sulmuan një kollonë ushtarake.

Englisch

Local authorities say fighting erupted after PKK members attacked a military convoy.

Letzte Aktualisierung: 2012-04-06
Nutzungshäufigkeit: 1
Qualität:

Albanisch

Për t'i shtuar një kollonë tabelës suaj, zvarrite tek pozicioni ku dëshironi të shfaqet.

Englisch

To add a column to your table, drag it into the location in which you want it to appear.

Letzte Aktualisierung: 2014-08-20
Nutzungshäufigkeit: 1
Qualität:

Albanisch

Tregon që një objekt është qeli e një tabele të degëzuar që shfaqet sepse një qeli e të njëjtës kollonë është shpalosur dhe identifikon këtë qeli

Englisch

Indicates an object is a cell in a treetable which is displayed because a cell in the same column is expanded and identifies that cell

Letzte Aktualisierung: 2014-08-20
Nutzungshäufigkeit: 1
Qualität:

Albanisch

Ti i ke udhëhequr ditën me një kallonë reje dhe natën me një kollonë zjarri për t'i ndriçuar rrugën në të cilën do të ecnin.

Englisch

Moreover thou leddest them in the day by a cloudy pillar; and in the night by a pillar of fire, to give them light in the way wherein they should go.

Letzte Aktualisierung: 2012-05-05
Nutzungshäufigkeit: 1
Qualität:

Albanisch

Në një kollonë për të përditshmen Romania libera, analisti i Ballkanit Tom Gallagher hedh mendimin se presidenti "ndoshta e sheh Maior si një palë duarsh të pastra në një post delikat.

Englisch

In a column for the daily Romania libera, Balkan analyst Tom Gallagher suggests the president "probably views Maior as a safe pair of hands in a delicate post.

Letzte Aktualisierung: 2016-01-20
Nutzungshäufigkeit: 2
Qualität:

Warnung: Enthält unsichtbare HTML-Formatierung

Albanisch

%(rolename)s treguesi prind %(num1)d nuk korrispondon me asnjë rresht apo kollonë treguesi %(num2)d

Englisch

%(rolename)s parent index %(num1)d does not match row and column index %(num2)d

Letzte Aktualisierung: 2014-08-20
Nutzungshäufigkeit: 1
Qualität:

Albanisch

Për t'i shtuar një kollonë tabelës suaj, zvarrite tek pozicioni ku dëshironi të shfaqet.Family name: Smith (13 items)

Englisch

To add a column to your table, drag it into the location in which you want it to appear.

Letzte Aktualisierung: 2014-08-20
Nutzungshäufigkeit: 1
Qualität:

Albanisch

Në një kollonë të fundit, kolumnisti i Today's Zaman Shahin Alpaj vlerësoi Partinë qeverisëse për Drejtësi e Zhvillim (AKP) për rritjen me sukses të nivelit të demokracisë në Turqi.

Englisch

In a recent column, Today's Zaman columnist Sahin Alpay praised the ruling Justice and Development Party (AKP) for successfully increasing the level of Turkish democracy.

Letzte Aktualisierung: 2016-01-20
Nutzungshäufigkeit: 1
Qualität:

Albanisch

Shtatë ushtarë turq u vranë në një sulm me bombë në rrugë në qytetin jugor Sirnak, një minë e vënë nga PKK synonte një kollonë makinash të një zyrtari të lartë të policisë në krahinën e Tunçellit; dhe një sulm më vete në Turqinë lindore nxorri nga shinat një tren mallrash.

Englisch

Seven Turkish soldiers were killed in a roadside bomb attack in the southern city of Sirnak, a mine planted by the PKK targeted the convoy of a senior police official in Tunceli province; and a separate attack in eastern Turkey derailed a freight train.

Letzte Aktualisierung: 2016-01-20
Nutzungshäufigkeit: 1
Qualität:

Eine bessere Übersetzung mit
4,401,923,520 menschlichen Beiträgen

Benutzer bitten jetzt um Hilfe:Wir verwenden Cookies zur Verbesserung Ihrer Erfahrung. Wenn Sie den Besuch dieser Website fortsetzen, erklären Sie sich mit der Verwendung von Cookies einverstanden. Erfahren Sie mehr. OK