Google fragen

Sie suchten nach: антидемократичен (Bulgarisch - Albanisch)

Menschliche Beiträge

Von professionellen Übersetzern, Unternehmen, Websites und kostenlos verfügbaren Übersetzungsdatenbanken.

Übersetzung hinzufügen

Bulgarisch

Albanisch

Info

Bulgarisch

Председателят на парламента в Косово Якуп Красничи заклейми натиска на ООН и ЕС като антидемократичен и антиконституционен.

Albanisch

Kryetari i parlamentit të Kosovës Jakup Krasniqi kritikoi presionin e OKB dhe BE si anti-demokratik dhe anti-kushtetues.

Letzte Aktualisierung: 2016-01-20
Nutzungshäufigkeit: 1
Qualität:

Bulgarisch

Той добави, че ЮНМИК желае косовските сърби да участват и окачестви апела на сръбското правителство за бойкот като антидемократичен.

Albanisch

Ai shtoi se UNMIK dëshiron që serbët e Kosovës të marrin pjesë dhe e përshkroi thirrjen e qeverisë serbe për bojkot si anti- demokratik.

Letzte Aktualisierung: 2012-04-06
Nutzungshäufigkeit: 1
Qualität:

Bulgarisch

Те показват на хората от Близкия изток, че ислямската идентичност не е задължително антизападна, антипазарна и антидемократична”, посочи той.

Albanisch

Ato tregojnë te njerëzit e Lindjes së Mesme se identiteti islamik nuk është pashmangësisht kundër perëndimit dhe kundër demokracisë," tha ai.

Letzte Aktualisierung: 2016-01-20
Nutzungshäufigkeit: 1
Qualität:

Warnung: Enthält unsichtbare HTML-Formatierung

Bulgarisch

Професорът от университета "Лихай" и учен от Фондацията за международен мир "Карнеги" Хенри Барки нарече забраната "последен опит от страна на 'дълбоката държава' да провали изборите" имайки предвид антидемократичните елементи в правителството и сред военните.

Albanisch

Profesori i Universitetit Lihaj dhe studjues i Ndihmës së Karnegit për Paqen Botërore Henri Barki e quajti përpjekjen ndaluese "një përpjekje të frymës së fundit nga "shteti i thellë' për të bërë të tjerët të dështojnë në zgjedhje," duke ju referuar elementëve anti-demokratikë brenda qeverisë dhe ushtrisë.

Letzte Aktualisierung: 2016-01-20
Nutzungshäufigkeit: 1
Qualität:

Warnung: Enthält unsichtbare HTML-Formatierung

Bulgarisch

Трябва да кажа, че някои медийни издания, които допреди осем години публикуваха материали по нареждане на антидемократични формации, по-специално престъпни групи и мафията, продължават свободно публикациите си и днес.”

Albanisch

Më duhet të them se disa disa organe shtypi që kanë dhënë histori me porosi të disa formacioneve kundër demokracisë, në veçanti bandave dhe mafias, deri tetë vjet më parë, vazhdojnë botimet e tyre lirisht sot."

Letzte Aktualisierung: 2016-01-20
Nutzungshäufigkeit: 1
Qualität:

Warnung: Enthält unsichtbare HTML-Formatierung

Bulgarisch

"Аз съм убеден на 100 %, че забраната за носенето на забрадки е антидемократична практика," каза Шериф Мардин, изтъкнат либерален социолог, пред турския всекидневник "Хюриет".

Albanisch

"Unë jam 100% e bindur se ndalesa ndaj shamive të kokës është praktikë anti-demokratike," i tha së përditëshmes turke Hurriyet, Sherif Mardin një sociolog i shquar liberal.

Letzte Aktualisierung: 2016-01-20
Nutzungshäufigkeit: 1
Qualität:

Warnung: Enthält unsichtbare HTML-Formatierung

Bulgarisch

По време на продължилите четири дни дискусии, предхождащи гласуването, опозицията обвини кабинета в антиевропейско и антидемократично поведение.

Albanisch

Gjatë katër ditëve të diskutimit që paraprinë votimin, opozita akuzoi kabinetin për qënien anti- evropian dhe anti- demokratik.

Letzte Aktualisierung: 2012-04-06
Nutzungshäufigkeit: 1
Qualität:

Bulgarisch

Крайно лява групировка заяви, че поема отговорност за запалването на автомобили на посолствата на Турция и БиХ в Атина 20/04/2008 АТИНА, Гърция -- Крайно лява групировка, наричаща себе си "Антидемократична борба", пое отговорността за два палежа в петък (18 април), насочени срещу автомобили, собственост на посолствата на Босна и Херцеговина и Турция в Атина.

Albanisch

Grupi i majtë ekstrem thotë se dogji makinat turke dhe të BiH në Athinë 20/04/2008 ATHINË, Greqi -- Një grup i majtë ekstrem që e quan veten Lufta Anti- Demokratike ka marrë përgjegjësinë për dy sulme me zjarr të premten (18 prill) që synonin makina në zotërim të ambasadave të Bosnje dhe Herzegovinës dhe Turqisë në Athinë.

Letzte Aktualisierung: 2012-04-06
Nutzungshäufigkeit: 1
Qualität:

Warnung: Enthält unsichtbare HTML-Formatierung

Eine bessere Übersetzung mit
4,401,923,520 menschlichen Beiträgen

Benutzer bitten jetzt um Hilfe:Wir verwenden Cookies zur Verbesserung Ihrer Erfahrung. Wenn Sie den Besuch dieser Website fortsetzen, erklären Sie sich mit der Verwendung von Cookies einverstanden. Erfahren Sie mehr. OK