Sie suchten nach: ok but you know i can’t pay all the tri... (Englisch - Slowakisch)

Menschliche Beiträge

Von professionellen Übersetzern, Unternehmen, Websites und kostenlos verfügbaren Übersetzungsdatenbanken.

Übersetzung hinzufügen

Englisch

Slowakisch

Info

Englisch

as you know, i have been in this area for half a year and i will certainly look fully into all the things which you have underlined and try to see how we can best handle that in the future.

Slowakisch

ako viete, pohybujem sa v tejto oblasti už pol roka a určite sa budem riadne zaoberať všetkými problémami, na ktoré ste poukázali, a pokúsim sa zistiť, ako by sme ich v budúcnosti mohli lepšie riešiť.

Letzte Aktualisierung: 2012-02-29
Nutzungshäufigkeit: 2
Qualität:

Englisch

you can disguise it as stimulus spending and a reaction to the credit crunch and all the rest of it, but you know that is not true.

Slowakisch

môžete to nazývať nákladmi na podnety i reakciou na úverovú krízu alebo čímkoľvek iným, viete však, že to nie je pravda.

Letzte Aktualisierung: 2012-02-29
Nutzungshäufigkeit: 2
Qualität:

Englisch

but, you know, i think if we are going to depend on the car industry - and we are going to totally defend it - then i think we are picking the wrong particular area in which to do this, and certainly general motors would not be the most important in my area, as far as i would be concerned.

Slowakisch

ale viete, myslím si, že ak máme závisieť od automobilového priemyslu - a máme ho úplne brániť -, vyberáme si podľa mňa nesprávnu konkrétnu oblasť, v ktorej to urobiť. pokiaľ by išlo o mňa, spoločnosť general motors by v mojej oblasti určite nebola najdôležitejšia.

Letzte Aktualisierung: 2012-02-29
Nutzungshäufigkeit: 2
Qualität:

Englisch

as you know, i had already promised parliament during the course of my hearing that i would carry out an overview of all the anti-terrorist measures we have at our disposal in the european union - to identify them, have a list of them and discuss them with parliament - and also of the overall architecture of all our data information and sharing systems, so that we have this in our mind when we start our work.

Slowakisch

ako viete, parlamentu som počas svojho vypočutia už sľúbila, že preskúmam všetky protiteroristické opatrenia, ktoré máme v európskej únii k dispozícii - zistím, aké sú, zostavím ich zoznam a prediskutujem ich s parlamentom - a preskúmam tiež celkovú štruktúru všetkých našich systémov na poskytovanie informácií a výmenu údajov, aby sme na to pamätali, keď na tom začneme pracovať.

Letzte Aktualisierung: 2012-02-29
Nutzungshäufigkeit: 2
Qualität:

Einige menschliche Übersetzungen mit geringer Relevanz wurden ausgeblendet.
Ergebnisse mit niedriger Relevanz anzeigen.

Eine bessere Übersetzung mit
4,401,923,520 menschlichen Beiträgen

Benutzer bitten jetzt um Hilfe:Wir verwenden Cookies zur Verbesserung Ihrer Erfahrung. Wenn Sie den Besuch dieser Website fortsetzen, erklären Sie sich mit der Verwendung von Cookies einverstanden. Erfahren Sie mehr. OK