Google fragen

Sie suchten nach: alessandro (Italienisch - Maori)

Menschliche Beiträge

Von professionellen Übersetzern, Unternehmen, Websites und kostenlos verfügbaren Übersetzungsdatenbanken.

Übersetzung hinzufügen

Italienisch

Maori

Info

Italienisch

alessandro

Maori

ciao

Letzte Aktualisierung: 2012-08-08
Nutzungshäufigkeit: 1
Qualität:

Italienisch

tra essi Imenèo e Alessandro, che ho consegnato a satana perché imparino a non più bestemmiare

Maori

No ratou a Haimeniu raua ko Arehanera, kua tukua nei e ahau ki a Hatana, kia whakaakona ai kia kaua e kohukohu

Letzte Aktualisierung: 2012-05-04
Nutzungshäufigkeit: 1
Qualität:

Italienisch

Alessandro, il ramaio, mi ha procurato molti mali. Il Signore gli renderà secondo le sue opere

Maori

He maha nga kino i meatia mai e Arehanera, e te kaimahi parahi ki ahau: ma te Ariki e hoatu ki a ia he utu e rite ana ki ana mahi

Letzte Aktualisierung: 2012-05-04
Nutzungshäufigkeit: 1
Qualität:

Italienisch

il sommo sacerdote Anna, Caifa, Giovanni, Alessandro e quanti appartenevano a famiglie di sommi sacerdoti

Maori

Ratou ko te tino tohunga, ko Anaha, ko Kaiapa, ko Hoani, ko Arehanara, me nga whanaunga katoa o te tohunga nui

Letzte Aktualisierung: 2012-05-04
Nutzungshäufigkeit: 1
Qualität:

Italienisch

Allora costrinsero un tale che passava, un certo Simone di Cirene che veniva dalla campagna, padre di Alessandro e Rufo, a portare la croce

Maori

Na ka meinga e ratou tetahi tangata e tika ana na reira, a Haimona o hairini, i ahu mai i nga whenua, ko te papa o Arehanera raua ko Rupuha, kia haere me ratou, kia riro ai mana e amo tona ripeka

Letzte Aktualisierung: 2012-05-04
Nutzungshäufigkeit: 1
Qualität:

Italienisch

Alcuni della folla fecero intervenire un certo Alessandro, che i Giudei avevano spinto avanti, ed egli, fatto cenno con la mano, voleva tenere un discorso di difesa davanti al popolo

Maori

Na ka mauria e ratou a Arehanara i roto i te hui, na nga Hurai ia i mea kia whakatika atu. A tawhiri ana te ringa o Arehanara, i mea hoki kia korerotia e ia ta ratou ki te iwi

Letzte Aktualisierung: 2012-05-04
Nutzungshäufigkeit: 1
Qualität:

Italienisch

Launchpad Contributions: Alberto Sciotti https://launchpad.net/~a-bebbo Alessandro Losavio https://launchpad.net/~alo21 Andrea Corbellini https://launchpad.net/~andrea.corbellini Aquilino Giordanelli https://launchpad.net/~aquils Claudio Arseni https://launchpad.net/~claudio.arseni Enrico Galli https://launchpad.net/~enricogalli Enrico Z. https://launchpad.net/~zenenrico96 Fire https://launchpad.net/~redsoul Flavio Primo https://launchpad.net/~flavio-primo Francesco Brozzu https://launchpad.net/~francescobrozzu Giacomo Mirabassi https://launchpad.net/~giacmir Giacomo Picchiarelli https://launchpad.net/~gpicchiarelli Gianluca https://launchpad.net/~albatrosslive Luca Ferretti https://launchpad.net/~elle.uca Marco https://launchpad.net/~moltiplicare3 Marco Meoni https://launchpad.net/~marcomeoni Mario Calabrese https://launchpad.net/~mario-calabrese Mario Guerriero https://launchpad.net/~mefrio-g Matteo Ferrabone https://launchpad.net/~desmoteo-gmail Milo Casagrande https://launchpad.net/~milo Neoxxx https://launchpad.net/~ravo-1986 Nicola Pizzo https://launchpad.net/~nikiza Pietro Albini https://launchpad.net/~pietro98-albini Salanti Michele https://launchpad.net/~mdog Scuderi Giovanni Luca https://launchpad.net/~glscud Sergio Zanchetta https://launchpad.net/~primes2h alienato https://launchpad.net/~alienato fasix https://launchpad.net/~vito.fasano flux https://launchpad.net/~luigimarco kevlar https://launchpad.net/~kevlar lemone https://launchpad.net/~lemonemail1 lory https://launchpad.net/~lorenzo-themax turnick https://launchpad.net/~turnickdbz

Maori

Launchpad Contributions: John C Barstow https://launchpad.net/~jbowtie

Letzte Aktualisierung: 2014-08-15
Nutzungshäufigkeit: 1
Qualität:

Italienisch

Milo Casagrande Michele Baldessari Fabio Bonelli Launchpad Contributions: Aldo "xoen" Giambelluca https://launchpad.net/~xoen Alessandro Ghione https://launchpad.net/~alex81 Alessandro Pischedda https://launchpad.net/~cereal Andrea Amoroso https://launchpad.net/~heiko81 Andrea Carratta https://launchpad.net/~innoland Andrea Micheloni https://launchpad.net/~a4a.m7i Anton¡o Sch¡fano https://launchpad.net/~skiantoz Bignik https://launchpad.net/~bignik10thgrade Diego Verga https://launchpad.net/~m51galaxy Fabio Bossi https://launchpad.net/~fabio-bossi Filippo Magni https://launchpad.net/~fil0 Giacomo Falchetta https://launchpad.net/~giacomo-falchetta-deactivatedaccount Gianfranco Frisani https://launchpad.net/~gfrisani Guybrush88 https://launchpad.net/~guybrush Lorenzo Faletra https://launchpad.net/~lorenzofaletra Luca Boncore https://launchpad.net/~tuxpenguin Luca Favero https://launchpad.net/~luca-favero92 Luca Ferretti https://launchpad.net/~lferrett Luca Zorzi https://launchpad.net/~lucazorzi91 Manuel https://launchpad.net/~alucard17online Marco Trevisan (Treviño) https://launchpad.net/~3v1n0 Maurizio.Colella https://launchpad.net/~m-colella88 Milo Casagrande https://launchpad.net/~milo Minasss https://launchpad.net/~francesco-pischedda Nicholas Pellizer https://launchpad.net/~nicholas.pellizer Nicola Piovesan https://launchpad.net/~piovesannicola Norberto Ostallo https://launchpad.net/~norberto-ostallo Simona Diatto https://launchpad.net/~simona-diatto dav80 https://launchpad.net/~davide-vescovini dicairo https://launchpad.net/~dicairo flux https://launchpad.net/~luigimarco neuromancer https://launchpad.net/~neuromancer sam81 https://launchpad.net/~samuele-carcagno shankao https://launchpad.net/~shankao simoneaonzo https://launchpad.net/~simoneaonzo-deactivatedaccount-deactivatedaccount

Maori

Launchpad Contributions: John C Barstow https://launchpad.net/~jbowtie

Letzte Aktualisierung: 2014-08-15
Nutzungshäufigkeit: 1
Qualität:

Warnung: Enthält unsichtbare HTML-Formatierung

Italienisch

Arrivò a Efeso un Giudeo, chiamato Apollo, nativo di Alessandria, uomo colto, versato nelle Scritture

Maori

Na ka haere mai tetahi Hurai ki Epeha, ko Aporo te ingoa, i whanau ki Arehanaria, he pu korero, he tangata kaha ki nga karaipiture

Letzte Aktualisierung: 2012-05-04
Nutzungshäufigkeit: 1
Qualität:

Italienisch

Dopo tre mesi salpammo su una nave di Alessandria che aveva svernato nell'isola, recante l'insegna dei Diòscuri

Maori

A muri iho i nga marama e toru, ka rere matou i runga i tetahi kaipuke o Arehanaria, i tu nei ki taua motu i te hotoke, ko Katoro raua ko Poruku te tohu

Letzte Aktualisierung: 2012-05-04
Nutzungshäufigkeit: 1
Qualität:

Italienisch

Qui il centurione trovò una nave di Alessandria in partenza per l'Italia e ci fece salire a bordo

Maori

Na ka mau i te keneturio he kaipuke ki reira no Arehanaria, e rere ana ki Itari; ka utaina matou e ia ki runga

Letzte Aktualisierung: 2012-05-04
Nutzungshäufigkeit: 1
Qualität:

Eine bessere Übersetzung mit
4,401,923,520 menschlichen Beiträgen

Benutzer bitten jetzt um Hilfe:



Wir verwenden Cookies zur Verbesserung Ihrer Erfahrung. Wenn Sie den Besuch dieser Website fortsetzen, erklären Sie sich mit der Verwendung von Cookies einverstanden. Erfahren Sie mehr. OK