Google fragen

Sie suchten nach: ben ingilizceyi az biliyorum (Türkisch - Englisch)

Menschliche Beiträge

Von professionellen Übersetzern, Unternehmen, Websites und kostenlos verfügbaren Übersetzungsdatenbanken.

Übersetzung hinzufügen

Türkisch

Englisch

Info

Türkisch

Ben İngilizceyi matematikten daha çok severim.

Englisch

I like English more than maths.

Letzte Aktualisierung: 2014-02-01
Nutzungshäufigkeit: 1
Qualität:

Türkisch

Ben İngilizcede iyi bir not aldım.

Englisch

I got a good grade in English.

Letzte Aktualisierung: 2014-02-01
Nutzungshäufigkeit: 1
Qualität:

Türkisch

O, İngilizcesinde az gelişme yaptı.

Englisch

He has made little progress in his English.

Letzte Aktualisierung: 2014-02-01
Nutzungshäufigkeit: 1
Qualität:

Türkisch

Ben İngilizceden Japoncaya kelimesi kelimesine tercüme yapmadım.

Englisch

I didn't literally translate from English into Japanese.

Letzte Aktualisierung: 2014-02-01
Nutzungshäufigkeit: 1
Qualität:

Türkisch

♫ Büyük, büyük denizanası akvaryumu tarafından Monterey'deki bir konferansta, ♫ ♫ Seni ilk gördüm ve çok utandım.♫ ♫ Anlarsın, uçuyor olabileceğim için biraz paranoyak olabilirdim. ♫ ♫ Ve yıllardır bunu yapmadım ve bir daha yapmayacağım. ♫ ♫ Fakat bu farklı bir hikaye. ♫ ♫ Seni daima sevdim ve büyük bir hayranındım, ♫ ♫ tek kadınlık şovlar, kiraladıysam bile "Pat." ♫ ♫ Sana yaklaşmak için yeteri kadar sinirim var, ♫ ♫ fakat bu şovu yaptıktan bir yıl sonra çok az biliyordum. ♫ ♫ Şarkı söylüyorum. Julia Seeney: Hikayeler anlatıyorum. Birlikte: Jill ve Julia Şov. ♫ ♫ Sobule: Bazen işe yarıyor. Sweeney: Bazen olmuyor. ♫ ♫ Birlikte: Jill ve Julia Sov. ♫ ♫ Sweeney: Büyük, büyük denizanası akvaryumu tarafından Monterey'deki bir konferansta, ♫ ♫ Seni ilk gördüm ve çok utandım.♫ Senin için kestirme yoldan gitim ve ne kadar büyük bir hayranın olduğumu söyledim. Fox için hikaye yazdığımdan beri, ve Wendy ve ben tanıtım şarkısı yapmak istedik.

Englisch

♫ Jill Sobule: At a conference in Monterey by the big, big jellyfish tank, ♫ ♫ I first saw you and I got so shy. ♫ ♫ You see, I was a little paranoid 'cause I might have been high. ♫ ♫ And I hadn't done that in ages and I won't do that again. ♫ ♫ But that's another story. ♫ ♫ Loved you forever and I've been a big fan, ♫ ♫ the one-woman shows, I even rented "Pat." ♫ ♫ I got enough nerve to come up to you, ♫ ♫ but little did I know one year later we'd be doing this show. ♫ ♫ I sing. Julia Sweeney: I tell stories. Together: The Jill and Julia Show. ♫ ♫ Sobule: Sometimes it works. Sweeney: Sometimes it doesn't. ♫ ♫ Together: The Jill and Julia Show. ♫ ♫ Sweeney: At a conference in Monterey next to the big, big jellyfish tank, ♫ ♫ I first saw you and I wasn't so shy. ♫ I made a beeline for you and told you what a huge fan I was ever since I was writing that pilot for Fox, and Wendy and I wanted you to do the theme song.

Letzte Aktualisierung: 2015-10-13
Nutzungshäufigkeit: 1
Qualität:

Warnung: Enthält unsichtbare HTML-Formatierung

Eine bessere Übersetzung mit
4,401,923,520 menschlichen Beiträgen

Benutzer bitten jetzt um Hilfe:Wir verwenden Cookies zur Verbesserung Ihrer Erfahrung. Wenn Sie den Besuch dieser Website fortsetzen, erklären Sie sich mit der Verwendung von Cookies einverstanden. Erfahren Sie mehr. OK