Ask Google

Results for kolson translation from Albanian to English

Human contributions

From professional translators, enterprises, web pages and freely available translation repositories.

Add a translation

Albanian

English

Info

Albanian

Ti je një Kolson.

English

You're a Colson.

Last Update: 2016-10-27
Usage Frequency: 1
Quality:

Albanian

Të kujtohet Kolson?

English

Yeah.

Last Update: 2016-10-27
Usage Frequency: 1
Quality:

Albanian

E ka mbiemrin Kolson.

English

His name's Colson.

Last Update: 2016-10-27
Usage Frequency: 1
Quality:

Albanian

Kolson, kthehu në bazë.

English

Coulson, get back to base.

Last Update: 2016-10-27
Usage Frequency: 1
Quality:

Albanian

Ishte i martuar Kolson?

English

Was he married?

Last Update: 2016-10-27
Usage Frequency: 1
Quality:

Albanian

- Kolson, si është Meksika?

English

- Colson, how's land of enchantment?

Last Update: 2016-10-27
Usage Frequency: 1
Quality:

Albanian

Nuk e shohim makinistin Kolson.

English

We do not see the conductor, Colson, Come on baby.

Last Update: 2016-10-27
Usage Frequency: 1
Quality:

Albanian

Ishim në të njëjtin grup, Kolson.

English

Hey, I'm playing for the home team, Colson You and all your Fabulous Furry Freak Brothers.

Last Update: 2016-10-27
Usage Frequency: 1
Quality:

Albanian

Fil Kolson vdiq bashkë me këtë ide... heronjsh.

English

Phil Coulson died still believing in that idea. In heroes.

Last Update: 2016-10-27
Usage Frequency: 1
Quality:

Albanian

Z. Galvin, unë jam Uill Kolson, makinisti juaj.

English

Mr Galvin, this is Will Colson, your conductor.

Last Update: 2016-10-27
Usage Frequency: 1
Quality:

Albanian

Kolson, ti e di që Stark më beson verbërisht.

English

Coulson, you know that Stark trusts me about as far as he can throw me.

Last Update: 2016-10-27
Usage Frequency: 1
Quality:

Albanian

Mbase nuk e dëgjove mirë atë që thashë, Kolson.

English

Maybe you didn't hear what I just said, Colson.

Last Update: 2016-10-27
Usage Frequency: 1
Quality:

Albanian

-Kolson, filloni mbrojtjen, pastaj shko në armaturë.

English

Coulson, initiate defensive lockdown in the detention section then get to the armoury.

Last Update: 2016-10-27
Usage Frequency: 1
Quality:

Albanian

Punoj në një lokal të shpifur te rruga e Tretë dhe Kolson.

English

I work in a little shithole down on Third and Caulson.

Last Update: 2016-10-27
Usage Frequency: 1
Quality:

Albanian

Zotëri, agjenti Kolson i 'SHIELD' është në linjë.

English

JARVIS: Sir, Agent Coulson of S.H.I.E.L.D. is on the line.

Last Update: 2016-10-27
Usage Frequency: 1
Quality:

Albanian

Sapo mësuam se nëpunësi i hekurudhave, Frenk Barns me eksperiencë 28 vjeçare në kompaninë përgjegjëse për këtë arratisje, dhe Uill Kolson, makinisti, janë në lokomotivën ndjekëse.

English

We have just learned that railroad employee, Frank Barnes a 28 year veteran of the freight company responsible for the runaway, and Will Colson, a conductor, are now onboard another locomotive.

Last Update: 2016-10-27
Usage Frequency: 1
Quality:

Albanian

Dëgjo, or mik, ti duhet të takosh njeriun tim, Ron Kolson, një avokat pacifist i vjetër, punon jashtë Nju Jorkut, i çon njerëzit në Veri.

English

Listen, man, you should try to reach my guy, Ron Carlson, old peacenik lawyer, works out of New York, takes people north.

Last Update: 2016-10-27
Usage Frequency: 1
Quality:

Get a better translation with
4,401,923,520 human contributions

Users are now asking for help:We use cookies to enhance your experience. By continuing to visit this site you agree to our use of cookies. Learn more. OK