Ask Google

Results for li e dhenve translation from Albanian to English

Human contributions

From professional translators, enterprises, web pages and freely available translation repositories.

Add a translation

Albanian

English

Info

Albanian

-Li, E din?

English

Lee, you know this guy?

Last Update: 2016-10-27
Usage Frequency: 1
Quality:

Albanian

Ju jeni Konkubina Li e Qin.

English

Youare now Concubine Li of Qin!

Last Update: 2016-10-27
Usage Frequency: 1
Quality:

Albanian

Agjenti i tij tha se e ka marr liën e dhenve.

English

His booking agent said he's got adult chickenpox.

Last Update: 2016-10-27
Usage Frequency: 1
Quality:

Albanian

Li e bëri një kapje të bukur.

English

Lin executed a beautiful Flying Arm Bar.

Last Update: 2016-10-27
Usage Frequency: 1
Quality:

Albanian

/Eric Bice ka lijën e dhenve, /por unë do ta zëvendësoj atë.

English

/Eric Bice has adult chickenpox, /but I'm gonna be filling in for him.

Last Update: 2016-10-27
Usage Frequency: 1
Quality:

Albanian

Dhe zgjodhi Davidin, shërbëtorin e tij, dhe e mori nga vatha e dhenve,

English

He chose David also his servant, and took him from the sheepfolds:

Last Update: 2012-05-05
Usage Frequency: 1
Quality:

Albanian

Lartësia e saj Mbretërore është Konkubina Li e Qin.

English

Her Royal Highness is no Concubine Li of Qin

Last Update: 2016-10-27
Usage Frequency: 1
Quality:

Albanian

Freddy Li e ka policinë në dorë të lutem mos i thuaj asgje askujt.

English

Freddy Li pay police not to interfere. Please, you must say nothing.

Last Update: 2016-10-27
Usage Frequency: 1
Quality:

Albanian

Emri imë është inspektori Li, E kam qelësin e sirtarit të Su Jang-ut

English

Teacher, My name is Inspector Lee. We have a key to Soo Yung's locker,

Last Update: 2016-10-27
Usage Frequency: 1
Quality:

Albanian

Si do te dukej po ta dinin të gjith që inspektori Li e ka vëllaun kriminel?

English

How would it look if Hong Kong's great Inspector Lee... had a brother on the wrong side of the law?

Last Update: 2016-10-27
Usage Frequency: 1
Quality:

Albanian

Li, e gjith jeta me ka shkuar para syve për 3 vjet do te martohem me Kineze do kemi 3 fëmijë dhe restorant...

English

Lee, my... my whole life flashed in front of me. In 3 years i've been married to this American Chinese woman, we had 3 kids, they just looked like you. only they're adopted...

Last Update: 2016-10-27
Usage Frequency: 1
Quality:

Albanian

Princesha Ok Soo do të jetë Konkubina Li e Qin Si pasojë e marrëveshjes mes vendeve tona, princesha Ok Soo është udhëzuar që të veprojë në këtë mënyrë.

English

Princess Ok Soo shall be Concubine Li of Qin, for our nations' mutual concord.

Last Update: 2016-10-27
Usage Frequency: 1
Quality:

Albanian

Li e kap nga ana e sipërme, mund të durojë Çingu? Li e kap nga ana e sipërme, mund të durojë Çingu?

English

Lee has the upper hand, can Ching last?

Last Update: 2016-10-27
Usage Frequency: 1
Quality:

Get a better translation with
4,401,923,520 human contributions

Users are now asking for help:We use cookies to enhance your experience. By continuing to visit this site you agree to our use of cookies. Learn more. OK