Ask Google

Results for rostiçeri translation from Albanian to English

Human contributions

From professional translators, enterprises, web pages and freely available translation repositories.

Add a translation

Albanian

English

Info

Albanian

Dhe unë nuk po flasë vetëm për trajton dhe lloji -rostiçeri të mirë.

English

And I'm not just talking about the treats and snack-type goodies.

Last Update: 2016-10-27
Usage Frequency: 1
Quality:

Albanian

Unë do të flas për drekë, vagon-restorant, mëngjes i vonë, kohë rostiçeri.

English

I'll talk over lunch, diner, brunch, snack time.

Last Update: 2016-10-27
Usage Frequency: 1
Quality:

Albanian

Në Sunio, sapo del nga Athina, Grecotel ka investuar në një hotel të konstruktuar në formë amfiteatri që ofron 164 dhoma dhe 22 apartamente, një sallon-bar, një pishinë me bar-rostiçeri dhe një "qoshk interneti".

English

At Sounio, just outside of Athens, Grecotel has invested in an amphitheatrically-designed hotel offering 164 rooms and 22 suites, a lounge bar, a pool snack bar and an "internet corner".

Last Update: 2016-01-20
Usage Frequency: 1
Quality:

Warning: Contains invisible HTML formatting

Albanian

Shpërthimi shkatërron bar- rostiçerinë në Stamboll, disa të plagosur 22/05/2003STAMBOLL, Turqi -- Një shpërthim i dyshuar gazi në një bar- rostiçeri në qendër të Stambollit plagosi të enjten (22 maj) të paktën shtatë vetë dhe shkatërroi dritaret e e dyqaneve dhe makinave aty pranë, në lagjen Harbije.

English

Blast Destroys Istanbul Snack Bar, Several People Injured 22/05/2003ISTANBUL, Turkey -- A suspected gas explosion at a snack bar in downtown Istanbul injured at least seven people Thursday (22 May) and shattered the windows of nearby shops and cars in the Harbiye district.

Last Update: 2012-04-06
Usage Frequency: 1
Quality:

Get a better translation with
4,401,923,520 human contributions

Users are now asking for help:We use cookies to enhance your experience. By continuing to visit this site you agree to our use of cookies. Learn more. OK