Results for bm translation from Albanian to Greek

Human contributions

From professional translators, enterprises, web pages and freely available translation repositories.

Add a translation

Albanian

Greek

Info

Albanian

7056 bm.

Greek

- m. aυτό είναι.

Last Update: 2016-10-27
Usage Frequency: 1
Quality:

Albanian

regjistrimi 7056 bm.

Greek

aριθμός κυκλοφορίας: 7056 b - m.

Last Update: 2016-10-27
Usage Frequency: 1
Quality:

Albanian

numri i regjistrimit 7056-bm.

Greek

aριθμός κυκλοφορίας: 7056bm.

Last Update: 2016-10-27
Usage Frequency: 1
Quality:

Albanian

jam i sigurt qe nje bm eshte zgjedhja e duhur per problemet meritore.

Greek

Ναι. tο καλύτερο πράγμα για τα προβλήματα του γάμου, είναι το μαγικό φίλτρο.

Last Update: 2016-10-27
Usage Frequency: 1
Quality:

Albanian

ai shtoi se bm e konsideron bashkëpunimin me gjykatën edhe më seriozisht sesa kryeprokurorja karla del ponte.

Greek

Προσέθεσε ότι το ΗΒ εκλαμβάνει τη συνεργασία με το δικαστήριο ακόμη πιο σοβαρά από τη γενική εισαγγελέα Κάρλα ντελ Πόντε.

Last Update: 2012-04-06
Usage Frequency: 1
Quality:

Albanian

the banker me qëndër në bm e vlerësoi dsk bank shtetërore si më të mirën në bullgari për këtë vit.

Greek

Η the banker με έδρα το ΗΒ αξιολόγησε την κρατική Τράπεζα dsk ως την καλύτερη στη Βουλγαρία φέτος.

Last Update: 2016-01-20
Usage Frequency: 1
Quality:

Albanian

rreth 120 shtëpi botuese bullgare dhe disa botues nga franca, gjermania dhe bm janë duke marrë pjesë.

Greek

Συμμετέχουν περίπου 120 βουλγαρικοί εκδοτικοί οίκοι και αρκετοί εκδότες από τη Γαλλία, τη Γερμανία και το ΗΒ.

Last Update: 2016-01-20
Usage Frequency: 2
Quality:

Albanian

ai tha se i çon zhytësit nga bm, gjermania, italia dhe rusia në det për të parë muret e rrënuar dhe shkollat e peshkut.

Greek

Είπε ότι βγάζει δύτες από το ΗΒ, τη Γερμανία, την Ιταλία και τη Ρωσία στα ανοιχτά της θάλασσας για να δουν πεσμένα τείχη και κοπάδια ψαριών.

Last Update: 2016-01-20
Usage Frequency: 1
Quality:

Albanian

disa kanë rezerva në lidhje me një operacion të mundshëm ushtarak, ndërsa të tjerë, përfshirë bm, mbështesin zellshëm largimin e sadam huseinit.

Greek

Μερικοί έχουν επιφυλάξεις για μια πιθανή στρατιωτική επιχείρηση, ενώ άλλοι, συμπεριλαμβανομένου του ΗΒ, τάσσονται απροκάλυπτα υπέρ της ανατροπής του Σαντάμ Χουσεΐν.

Last Update: 2012-04-06
Usage Frequency: 1
Quality:

Albanian

fondi i investimeve i bm, charlemagne capital më 15 maj pohoi planet për bashkimin e bankave dalmatinska, istarska dhe sisacka të kroacisë në një bankë të re, nova banka.

Greek

Η εταιρία επενδύσεων του ΗΒ charlemagne capital επιβεβαίωσε σχέδια στις 15 Μαΐου για τη συνένωση των τραπεζών της Κροατίας dalmatinska, istarska και sisacka σε μια νέα τράπεζα, τη nova banka.

Last Update: 2016-01-20
Usage Frequency: 1
Quality:

Albanian

festivali do të paraqesë filma të mirënjohur nga sh.b.a., italia, bm, kanadaja, gjermania dhe franca, ndërmjet vendeve të tjera.

Greek

Το φεστιβάλ θα παρουσιάσει αγαπημένες ταινίες από τις ΗΠΑ, την Ιταλία, το ΗΒ, τον Καναδά, τη Γερμανία και τη Γαλλία μεταξύ άλλων χωρών.

Last Update: 2016-01-20
Usage Frequency: 1
Quality:

Get a better translation with
4,401,923,520 human contributions

Users are now asking for help:We use cookies to enhance your experience. By continuing to visit this site you agree to our use of cookies. Learn more. OK