Ask Google

Results for fletushkat translation from Albanian to Greek

Human contributions

From professional translators, enterprises, web pages and freely available translation repositories.

Add a translation

Albanian

Greek

Info

Albanian

- Fletushkat?

Greek

- "Ροζ Φύλλα";

Last Update: 2016-10-27
Usage Frequency: 1
Quality:

Warning: Contains invisible HTML formatting

Albanian

Dhe ku i pe fletushkat?

Greek

- Πού ήταν οι προκηρύξεις; - Στο πάτωμα, αν εννοείτε κάτι.

Last Update: 2016-10-27
Usage Frequency: 1
Quality:

Albanian

- Më vjen keq për fletushkat.

Greek

- Συγγνώμη για τα φυλλάδια.

Last Update: 2016-10-27
Usage Frequency: 1
Quality:

Albanian

Kush i ka dërguar fletushkat?

Greek

- Ποιός μοίρασε τις προκηρύξεις;

Last Update: 2016-10-27
Usage Frequency: 1
Quality:

Albanian

Sikurse ti me fletushkat e tua.

Greek

Φαίνεται από τις προκηρύξεις.

Last Update: 2016-10-27
Usage Frequency: 1
Quality:

Albanian

Fletushkat komike i kam dashur si fëmijë.

Greek

Ένα κομικ που μου άρεσε μικρός.

Last Update: 2016-10-27
Usage Frequency: 1
Quality:

Albanian

Mos janë gjë ato fletushkat e mia të festivalit?

Greek

Είναι αυτά τα πράγματά μου για το Φεστιβάλ?

Last Update: 2016-10-27
Usage Frequency: 1
Quality:

Albanian

I kam pas fletushkat në çantën time. Pasi kam mbërritur...

Greek

Είχα τις προκηρύξεις στη βαλίτσα.

Last Update: 2016-10-27
Usage Frequency: 1
Quality:

Albanian

A i ka sjellë Probst fletushkat në Salzburg dhe Linz?

Greek

Ο Προμπστ μοίρασε προκηρύξεις στο Σάλτσμπουργκ;

Last Update: 2016-10-27
Usage Frequency: 1
Quality:

Albanian

Gjithë natën e fundit Kam kaluar duke marrë fletushkat.

Greek

Όλη τη νύχτα προσπαθούσα να ξεκολλήσω φυλλάδια.

Last Update: 2016-10-27
Usage Frequency: 1
Quality:

Albanian

Por ti mbash jashtë fletushkat në godinë në mes të ditës...

Greek

Κι εσύ λες να κρεμάσουμε προκηρύξεις μέρα μεσημέρι! ...

Last Update: 2016-10-27
Usage Frequency: 1
Quality:

Albanian

A nuk është kjo kogja e njëjtë me gjashtë fletushkat e tjera?

Greek

Δεν μοιάζει με τις έξι προκηρύξεις;

Last Update: 2016-10-27
Usage Frequency: 1
Quality:

Albanian

Më duhet të insistoj se Graf vërtetë nuk ka të bëjë asgjë me fletushkat.

Greek

Επιμένω ότι η Γκραφ δεν έχει καμία σχέση με τις προκηρύξεις.

Last Update: 2016-10-27
Usage Frequency: 1
Quality:

Albanian

Pastaj Freisler do të duhet që të flas për fletushkat përballë gjithsecilit!

Greek

Ο Φράϊσλερ θα μιλήσει για τις προκηρύξεις.

Last Update: 2016-10-27
Usage Frequency: 1
Quality:

Albanian

Ne e dimë që ai ju ka ndihmuar juve djema për ti kopjuar fletushkat në studio.

Greek

Ξέρουμ ότι βοήθησε στην σύνταξη των προκηρύξεων στο στούντιο.

Last Update: 2016-10-27
Usage Frequency: 1
Quality:

Albanian

- Jo, këtu s'na duhen kompjuterë. - Ne këmbejmë nga fletushkat këtu.

Greek

Όχι, όχι, δεν χρειαζόμαστε υπολογιστές εδώ, γράφουμε στα "Ροζ Φύλλα" εδώ.

Last Update: 2016-10-27
Usage Frequency: 1
Quality:

Warning: Contains invisible HTML formatting

Albanian

Helmuth von Moltke i solli të gjashtë fletushkat nga "Trëndafili i bardhë "

Greek

Χάρη στον Χέλμουτ φον Μόλτκε, η 6η προκήρυξη του "Λευκού Ρόδου"

Last Update: 2016-10-27
Usage Frequency: 1
Quality:

Warning: Contains invisible HTML formatting

Albanian

Ti ke pohuar para rojës se ke qenë ti ajo që... i ke hedhur fletushkat nga ballkoni.

Greek

Είπες στον θυρωρό ότι έριξες τις προκηρύξεις απ' τον εξώστη.

Last Update: 2016-10-27
Usage Frequency: 1
Quality:

Albanian

Ju po thoni se mund ta përballoni jetën tuaj ashtu si edhe gjithë fletushkat dhe të postoni me atë?

Greek

Εννοείς ότι μ' αυτά τα λεφτά ζείτε και πληρώνετε τις προκηρύξεις;

Last Update: 2016-10-27
Usage Frequency: 1
Quality:

Albanian

Doja që ti shpërndaja madje edhe fletushkat e fundit, në mënyrë që ide e juaja... që shpërndaheshin sa më shpejtë të jetë e mundur...

Greek

Ήθελα να μοιράσω και την τελευταία προκήρυξη, ώστε η ιδέα μας... να εξαπλωθεί το συντομότερο...

Last Update: 2016-10-27
Usage Frequency: 1
Quality:

Get a better translation with
4,401,923,520 human contributions

Users are now asking for help:We use cookies to enhance your experience. By continuing to visit this site you agree to our use of cookies. Learn more. OK