Ask Google

Results for kovaçeviç translation from Albanian to Serbian

Human contributions

From professional translators, enterprises, web pages and freely available translation repositories.

Add a translation

Albanian

Serbian

Info

Albanian

Nderim: udhëheqësit të OJQ serbe Kovaçeviç-Vuko

Serbian

Sećanje: Liderka srpske nevladine organizacije Kovačević-Vučo

Last Update: 2016-01-20
Usage Frequency: 1
Quality:

Albanian

Kovaçeviç dhe Stankoviç secili kanë një kartë të dhuruesit.

Serbian

I Kovačević i Stanković imaju donatorske kartice.

Last Update: 2016-01-20
Usage Frequency: 1
Quality:

Albanian

Kovaçeviç: Po, ky ishte problemi i vetëm atëhere.

Serbian

Kovačević: Jesu, to je tada bio jedini problem.

Last Update: 2016-01-20
Usage Frequency: 1
Quality:

Albanian

Kovaçeviç, luante basketboll për Universitetin e Binghampton në Nju Jork.

Serbian

Kovačević je igrao košarku za Univerzitet Bingamton u Njujorku.

Last Update: 2012-04-07
Usage Frequency: 1
Quality:

Albanian

Kovaçeviç është akuzuar për krime lufte në Kroaci më 1991.

Serbian

Kovačević se tereti za ratne zločine u Hrvatskoj 1991 godine.

Last Update: 2016-01-20
Usage Frequency: 1
Quality:

Albanian

Kovaçeviç jeton në Pale, ku Karaxhiç jetonte përpara se të arratisej.

Serbian

Kovačević živi na Palama, gde je Karadžić živeo pre nego što je nestao.

Last Update: 2012-04-07
Usage Frequency: 1
Quality:

Albanian

Kovaçeviç spjegoi se shifra përfshin koston e ndërtimit të strukturave të reja.

Serbian

Kovačević je objasnio da u tu cifru nisu uključeni troškovi izgradnje novih objekata.

Last Update: 2016-01-20
Usage Frequency: 1
Quality:

Albanian

Nga Ljiljana Kovaçeviç për Southeast European Times -- 09/01/12

Serbian

Ljiljana Kovačević za Southeast European Times -- 9.1.2012.

Last Update: 2016-01-20
Usage Frequency: 1
Quality:

Albanian

Kovaçeviç akuzohet në lidhje me bombardimet e qytetit kroat të Dubrovnikut në 1991.

Serbian

Kovačević je optužen zbog granatiranja Dubrovnika 1991. godine.

Last Update: 2012-04-07
Usage Frequency: 1
Quality:

Albanian

Nikola Kovaçeviç, 38 vjeç, u dënua me 12 vjet burg në një gjyq më vete.

Serbian

U drugom sudskom procesu, Nikola Kovačević, 38, osuđen je na 12 godina zatvora.

Last Update: 2012-04-07
Usage Frequency: 1
Quality:

Albanian

Dushan Kovaçeviç është themelues i EXIT, një nga festivalet më të famshëm muzikore.

Serbian

Dušan Kovačević je osnivač Exita, jednog od najpoznatijih muzičkih festivala.

Last Update: 2016-01-20
Usage Frequency: 1
Quality:

Albanian

Themeluesi i festivalit Exit, Dushan Kovaçeviç. [Nada Bozic/SETimes]

Serbian

Osnivač festivala Exit Dušan Kovačević. [Nada Božić/SETimes]

Last Update: 2016-01-20
Usage Frequency: 1
Quality:

Albanian

Kovaçeviç u deklarua i pamundur të ndjekë gjyqin për shkak të shrregullimeve mendore.

Serbian

Kovačević je proglašen nesposobnim za suđenje zbog mentalne poremećenosti.

Last Update: 2012-04-07
Usage Frequency: 1
Quality:

Albanian

Kovaçeviç shkon në parlament rreth tre herë në javë, duke harxhuar mesatarisht 10 deri 15 orë.

Serbian

Kovačević odlazi u parlament tri puta nedeljno, provodeći tamo u proseku 10 do 15 sati.

Last Update: 2016-01-20
Usage Frequency: 1
Quality:

Albanian

Nga Violeta Kovaçeviç për Balkan Times në Banja Lukë -- 02/05/02

Serbian

Violeta Kovačević iz Banja Luke za Balkan Tajms -- 02/05/02

Last Update: 2016-01-20
Usage Frequency: 1
Quality:

Albanian

nga Violeta Kovaçeviç për Balkan Times në Banja Lukë -- 05/03/02

Serbian

Violeta Kovacevic za Balkan Tajms u Banja Luci -- 05/03/02

Last Update: 2016-01-20
Usage Frequency: 1
Quality:

Albanian

Kompozitori dhe kitaristi i famshëm boshnjak Slobodan A. Kovaçeviç Bodo vdiq në Sarajevë në 22 mars.

Serbian

Poznati bosanski gitarista i kompozitor Slobodan A. Kovačević - Bodo preminuo je u Sarajevu 22. marta.

Last Update: 2016-01-20
Usage Frequency: 1
Quality:

Albanian

Sipas një zëdhënësi të gjyqit, Kovaçeviç ishte tepër i sëmurë për të përballuar dëgjimin.

Serbian

Prema rečima portparola tribunala, Kovačević je bio suviše bolestan da bi se pojavio pred sudom.

Last Update: 2016-01-20
Usage Frequency: 1
Quality:

Albanian

Sipas një zëdhënësi të gjyqit, Kovaçeviç ishte tepër i sëmurë për të përballuar dëgjimin.

Serbian

Prema rečima portparola tribunala, Kovačević je bio suvise bolestan da bi se pojavio pred sudom.

Last Update: 2012-04-07
Usage Frequency: 1
Quality:

Albanian

Sipas SEC, ata të tre u identifikuan si Ante Kovaçeviç, Slaven Letica dhe Tomislav Petrak.

Serbian

Komisija je saopštila da se radi o Anti Kovačeviću, Slavenu Letici i Tomislavu Petraku.

Last Update: 2012-04-07
Usage Frequency: 1
Quality:

Get a better translation with
4,401,923,520 human contributions

Users are now asking for help:We use cookies to enhance your experience. By continuing to visit this site you agree to our use of cookies. Learn more. OK