Ask Google

Results for overtime translation from English to Albanian

Human contributions

From professional translators, enterprises, web pages and freely available translation repositories.

Add a translation

English

Albanian

Info

English

Overtime.

Albanian

Edhe honorar bile.

Last Update: 2016-10-27
Usage Frequency: 1
Quality:

English

Double overtime.

Albanian

Dyfish jashtë orarit.

Last Update: 2016-10-27
Usage Frequency: 1
Quality:

English

Working overtime.

Albanian

Duke punuar jashtë orarit të punës.

Last Update: 2016-10-27
Usage Frequency: 1
Quality:

English

O.T. (Overtime)

Albanian

O.T. (ORË SHTESË)

Last Update: 2016-10-27
Usage Frequency: 1
Quality:

English

Let's work overtime.

Albanian

Le të punojmë me Orar Shtesë.

Last Update: 2016-10-27
Usage Frequency: 1
Quality:

English

Get ready for overtime.

Albanian

Bëhu gati për kohë shtesë.

Last Update: 2016-10-27
Usage Frequency: 1
Quality:

English

I put in some overtime.

Albanian

I vënë në disa jashtë orarit.

Last Update: 2016-10-27
Usage Frequency: 1
Quality:

English

Are you doing overtime?

Albanian

Po punon me orë shtesë?

Last Update: 2016-10-27
Usage Frequency: 1
Quality:

English

- I can use the overtime.

Albanian

- mund ta perdor kete.

Last Update: 2016-10-27
Usage Frequency: 1
Quality:

English

Fuck, it's our overtime.

Albanian

Djalli e martë, duhet të na shpaguesh për punën jashtë orarit.

Last Update: 2016-10-27
Usage Frequency: 1
Quality:

English

Come on, I need the overtime.

Albanian

Hë tani, kam nevojë për punë shtesë.

Last Update: 2016-10-27
Usage Frequency: 1
Quality:

English

One at the Musee, overtime.

Albanian

Një në muze dhe një juve, nëse e mbani mend..

Last Update: 2016-10-27
Usage Frequency: 1
Quality:

English

I hope you gettin' overtime.

Albanian

Shpresoj se paguhesh për kohën ekstra.

Last Update: 2016-10-27
Usage Frequency: 1
Quality:

English

You're getting some overtime!

Albanian

Kemi punë shtesë!

Last Update: 2016-10-27
Usage Frequency: 1
Quality:

English

Sergejevicz! Your working overtime?

Albanian

Ndonjë gjë që nuk shkon, Sergeiviç?

Last Update: 2016-10-27
Usage Frequency: 1
Quality:

English

And there's the overtime!

Albanian

Del dhe ndonjë pare për orë shtesë!

Last Update: 2016-10-27
Usage Frequency: 1
Quality:

English

-Getting your overtime, I hope?

Albanian

- Shpresoj, ta bëni punën tuaj?

Last Update: 2016-10-27
Usage Frequency: 1
Quality:

English

He could send this into overtime.

Albanian

Mund ta coje lojen ne kohe shtese.

Last Update: 2016-10-27
Usage Frequency: 1
Quality:

English

I worked overtime last night.

Albanian

Punova jashtë orarit mbrëmë.

Last Update: 2016-10-27
Usage Frequency: 1
Quality:

English

Only work for overtime at night.

Albanian

Punojnë me orë shtesë natën.

Last Update: 2016-10-27
Usage Frequency: 1
Quality:

Get a better translation with
4,401,923,520 human contributions

Users are now asking for help:We use cookies to enhance your experience. By continuing to visit this site you agree to our use of cookies. Learn more. OK