Ask Google

Results for abitõstevahendid translation from Estonian to Finnish

Human contributions

From professional translators, enterprises, web pages and freely available translation repositories.

Add a translation

Estonian

Finnish

Info

Estonian

Abitõstevahendid

Finnish

Nostoapuvälineet

Last Update: 2014-10-18
Usage Frequency: 3
Quality:

Estonian

Masinad ja abitõstevahendid peavad olema konstrueeritud ja valmistatud selliselt, et välditaks väsimisest või kulumisest tulenevaid tõrkeid, võttes asjakohaselt arvesse nende kasutusotstarvet.

Finnish

Kone ja nostoapuvälineet on suunniteltava ja rakennettava siten, että estetään väsymisestä tai kulumisesta aiheutuva vaurio ottaen huomioon niiden käyttötarkoitus.

Last Update: 2014-10-18
Usage Frequency: 1
Quality:

Estonian

Masinad ja abitõstevahendid peavad olema konstrueeritud ja valmistatud selliselt, et need peavad staatiliste koormuskatsete käigus vastu ülekoormusele ilma, et tekiks püsivaid deformatsioone või nähtavaid defekte.

Finnish

Nostolaitteet ja -apuvälineet on suunniteltava ja rakennettava kestämään staattisten kokeiden ylikuorma ilman pysyvää vauriota tai näkyvää vikaa.

Last Update: 2014-10-18
Usage Frequency: 1
Quality:

Estonian

Masinad, abitõstevahendid ja eemaldatavad osad peavad tootja poolt ettenähtud paigaldustingimustes ja tööoludes suutma kõikides asjakohastes konfiguratsioonides neile avaldatavatele pingetele vastu pidada nii kasutamise ajal kui vajadusel ka kasutamisväliselt, võttes vajadusel asjakohaselt arvesse atmosfääritegurite mõju ja inimeste poolt avaldatavat jõudu.

Finnish

Koneiden, nostoapuvälineiden ja irrotettavien komponenttien on kestettävä niihin käytön aikana kohdistuvat kuormitukset ja mahdollisesti myös, kun niitä ei käytetä, valmistajan ilmoittamissa asennus- ja käyttöolosuhteissa ja asiaankuuluvissa kokoonpanoissa ottaen tarvittaessa huomioon ilmastolliset tekijät ja henkilöiden aiheuttamat voimat.

Last Update: 2014-10-18
Usage Frequency: 1
Quality:

Estonian

Masinate turule toomisel või esmakordsel kasutuselevõtul peab tootja või tema ühenduses registreeritud volitatud esindaja tagama asjakohaseid meetmeid rakendades või rakendada lastes, et kasutamisvalmid käsi- või jõuajamiga abitõstevahendid ja masinad suudavad oma kindlaksmääratud funktsioone ohutult täita.

Finnish

Kun kone saatetaan markkinoille tai otetaan ensimmäistä kertaa käyttöön, valmistajan tai tämän yhteisöön sijoittautuneen edustajan on toteuttamalla tai teettämällä aiheelliset toimenpiteet varmistettava, että käyttövalmiit joko käsikäyttöiset tai voimakäyttöiset nostolaitteet ja koneet voivat toimia turvallisesti käyttötarkoituksensa mukaisesti.

Last Update: 2014-10-18
Usage Frequency: 1
Quality:

Get a better translation with
4,401,923,520 human contributions

Users are now asking for help:We use cookies to enhance your experience. By continuing to visit this site you agree to our use of cookies. Learn more. OK