Ask Google

Results for éliphéleth translation from French to Albanian

Human contributions

From professional translators, enterprises, web pages and freely available translation repositories.

Add a translation

French

Albanian

Info

French

Éliada et Éliphéleth, neuf.

Albanian

Elishama, Eliada dhe Elifeleti, gjithsej nëntë.

Last Update: 2012-05-04
Usage Frequency: 1
Quality:

French

Jibhar, Élischama, Éliphéleth,

Albanian

Ishin përveç tyre Ibhari, Elishama, Elifeleti,

Last Update: 2012-05-04
Usage Frequency: 1
Quality:

French

Élischama, Beéliada et Éliphéleth.

Albanian

Elishama, Beelida dhe Elifeleti.

Last Update: 2012-05-04
Usage Frequency: 1
Quality:

French

Élischama, Éliada et Éliphéleth.

Albanian

Elishama, Eliada, Elifelet.

Last Update: 2012-05-04
Usage Frequency: 1
Quality:

French

des fils de Haschum, Matthnaï, Matthattha, Zabad, Éliphéleth, Jerémaï, Manassé et Schimeï;

Albanian

Nga bijtë e Hashumit: Matenai, Matatahu, Zabadi, Elifeleti, Jeremai, Manasi dhe Shimei.

Last Update: 2012-05-04
Usage Frequency: 1
Quality:

French

Éliphéleth, fils d`Achasbaï, fils d`un Maacathien. Éliam, fils d`Achitophel, de Guilo.

Albanian

Elifeleti, bir i Ahasbait, bir i një Maakatheu; Eliami, bir i Ahithofelit, nga Gilo;

Last Update: 2012-05-04
Usage Frequency: 1
Quality:

French

Fils d`Éschek, son frère: Ulam, son premier-né, Jéusch le second, et Éliphéleth le troisième.

Albanian

Bijtë e Eshekut, vëllait të tij, ishin Ulami, djali i parë, Jeushi i dyti, dhe Elifeleti, i treti.

Last Update: 2012-05-04
Usage Frequency: 1
Quality:

French

des fils d`Adonikam, les derniers, dont voici les noms: Éliphéleth, Jeïel et Schemaeja, et avec eux soixante mâles;

Albanian

Nga bijtë e Adonikamit, të fundit, emrat e të cilëve ishin: Elifelet, Jehiel dhe Shemajah, dhe bashkë me ta gjashtëdhjetë meshkuj.

Last Update: 2012-05-04
Usage Frequency: 1
Quality:

Get a better translation with
4,401,923,520 human contributions

Users are now asking for help:We use cookies to enhance your experience. By continuing to visit this site you agree to our use of cookies. Learn more. OK