Ask Google

Results for imaginables translation from French to Albanian

Human contributions

From professional translators, enterprises, web pages and freely available translation repositories.

Add a translation

French

Albanian

Info

French

Toutes les couleurs imaginables.

Albanian

Të gjitha ngjyrat e mundshme. -Të gjitha ngjyrat e mundshme.

Last Update: 2016-10-28
Usage Frequency: 1
Quality:

French

C'est la pire des frayeurs imaginables.

Albanian

Kjo është frika më e madhe që mund të imagjinoj.

Last Update: 2016-10-28
Usage Frequency: 1
Quality:

French

Je vais t'aimer de toutes les façons imaginables.

Albanian

Do të dashurojë në çdo mënyrë.

Last Update: 2016-10-28
Usage Frequency: 1
Quality:

French

Il y avait tous les globes imaginables sur cette tombe sauf un.

Albanian

Kishte çdo sferë të mendueshme në atë varr, përveç njërës:

Last Update: 2016-10-28
Usage Frequency: 1
Quality:

French

J'ai répondu dans mes interviews à toutes les questions imaginables.

Albanian

Çdo intervistues më ka pyetur për gjithçka që mund të imagjinoj.

Last Update: 2016-10-28
Usage Frequency: 1
Quality:

French

Il a tué avec toutes les armes imaginables. Ça va des fusils de précision comme le M24 jusqu'au vieux clou rouillé.

Albanian

Ka përdorur çdo armë të imagjinueshme... nga një M-24 nga 800 metra deri tek një gozhdë e ndryshkur.

Last Update: 2016-10-28
Usage Frequency: 1
Quality:

French

Des tueurs internationaux de toutes les disciplines imaginables vont s'affronter pour un prix en espèces de 10 millions de dollars et le titre de meilleur du monde.

Albanian

Vrases internacionale te cdo lloj displine te pa imagjinueshme do te perfitojne nje cmim prej 10 milioni dollare. dhe titullin e lakmuar "Me i miri ne Bote"

Last Update: 2016-10-28
Usage Frequency: 1
Quality:

Warning: Contains invisible HTML formatting

French

On peut... "Cinquième point : il y aura de la glace gratuite pour tout le monde, jour et nuit, à tous les parfums imaginables."

Albanian

"Pesë, kur të vdisni, do të ketë akullore falas për të gjithë.

Last Update: 2016-10-28
Usage Frequency: 1
Quality:

Warning: Contains invisible HTML formatting

French

Dans un endroit horrible, le pire endroit imaginable.

Albanian

Në një vend të tmerrshëm, në vendin më të keq që mund të imagjinoni.

Last Update: 2016-10-28
Usage Frequency: 1
Quality:

French

Ils communiquent au travers de tout personnage imaginable.

Albanian

Ata mund te flasin nepermjet cdo karakteri qe ne mund te imagjinojme.

Last Update: 2016-10-28
Usage Frequency: 1
Quality:

French

C'est le pire cadeau d'anniversaire imaginable.

Albanian

Kjo është dhurata më e keqe e ditëlindjes që mund t'i japësh dikujt.

Last Update: 2016-10-28
Usage Frequency: 1
Quality:

French

Parfois, on peut se tromper de route et se retrouver sur le pire chemin imaginable,

Albanian

Disa herë mund të kthehesh në kthesë të gabuar dhe të gjëndesh në vëndin më të harruar nga zoti as që nuk do ta merrje me mënd.

Last Update: 2016-10-28
Usage Frequency: 1
Quality:

French

Parfois, on peut se tromper de route et se retrouver sur le pire chemin imaginable,

Albanian

Ndonjë herë mund të marrësh kthesë të gabuar dhe të gjendesh në vendin , më të harruar nga zoti, që mund të imagjinosh ti.

Last Update: 2016-10-28
Usage Frequency: 1
Quality:

French

Qui possède tous les avantages imaginable dans la vie mais qui choisis de ne pas progresser.

Albanian

E cila i ka të gjitha predispozitat në jetë por zgjedh që mos të përparon.

Last Update: 2016-10-28
Usage Frequency: 1
Quality:

French

Sa souffrance a été à la hauteur de sa rage. Et avec cette rage, ses pouvoirs ont grandi au-delà de tout ce qui est imaginable.

Albanian

Për një dhimbje që u shoqërua vetëm me zemërim dhe me atë zemërim, fuqi e sj vetëm sa shkonin e rriteshin.

Last Update: 2016-10-28
Usage Frequency: 1
Quality:

French

Comme si je tombais dans le plus profond, plus sombre trou imaginable.

Albanian

Sikur po bija ne thellesine e eresires, ne nje brim qe nuk mund ta imagjinoj.

Last Update: 2016-10-28
Usage Frequency: 1
Quality:

French

Ce lieu me déprime au-delà de l'imaginable.

Albanian

Ky vend po më mërzit më shpejt nga çe prisja.

Last Update: 2016-10-28
Usage Frequency: 1
Quality:

Get a better translation with
4,401,923,520 human contributions

Users are now asking for help:We use cookies to enhance your experience. By continuing to visit this site you agree to our use of cookies. Learn more. OK