Ask Google

Results for restera translation from French to Albanian

Human contributions

From professional translators, enterprises, web pages and freely available translation repositories.

Add a translation

French

Albanian

Info

French

Il restera.

Albanian

Do të rri me ne.

Last Update: 2016-10-28
Usage Frequency: 1
Quality:

French

Elle le restera.

Albanian

- Po, dhe ka për të qëndruar i tillë.

Last Update: 2016-10-28
Usage Frequency: 1
Quality:

French

Elle le restera.

Albanian

Ajo do të jetë armikja jonë tani.

Last Update: 2016-10-28
Usage Frequency: 1
Quality:

French

On restera ici.

Albanian

Ne do të qëndrojmë në kamion.

Last Update: 2016-10-28
Usage Frequency: 1
Quality:

French

Il ne restera pas.

Albanian

Nuk do të rri.

Last Update: 2016-10-28
Usage Frequency: 1
Quality:

French

Cela restera enseveli.

Albanian

Ndaj edhe duhet të rri këtu!

Last Update: 2016-10-28
Usage Frequency: 1
Quality:

French

On restera sobre.

Albanian

Do të qëndrojmë të kthjellët.

Last Update: 2016-10-28
Usage Frequency: 1
Quality:

French

La milice restera.

Albanian

Milicia do qëndrojë!

Last Update: 2016-10-28
Usage Frequency: 1
Quality:

French

Mais il y restera.

Albanian

Por është funerali i tij.

Last Update: 2016-10-28
Usage Frequency: 1
Quality:

French

Il leur restera rien.

Albanian

S'do lëmë asgjë për ta.

Last Update: 2016-10-28
Usage Frequency: 1
Quality:

French

Elle restera avec moi.

Albanian

- Do qëndrojë këtu me mua.

Last Update: 2016-10-28
Usage Frequency: 1
Quality:

French

Et il restera pur.

Albanian

Dhe do vazhdojë të jetë i panjollosur.

Last Update: 2016-10-28
Usage Frequency: 1
Quality:

French

- Seul restera Roarke.

Albanian

-Vetem Roarke.

Last Update: 2016-10-28
Usage Frequency: 1
Quality:

French

- Ça restera confidentiel.

Albanian

- Kjo do mbahet e fshehtë.

Last Update: 2016-10-28
Usage Frequency: 1
Quality:

French

- Dillinger restera ici.

Albanian

Dilinxheri do të qëndrojë këtu.

Last Update: 2016-10-28
Usage Frequency: 1
Quality:

French

- On restera bien ici ?

Albanian

- Jemi këtu për të qëndruar, apo jo? - E drejtë.

Last Update: 2016-10-28
Usage Frequency: 1
Quality:

French

ça restera "humain".

Albanian

Do jetë me njerëzore.

Last Update: 2016-10-28
Usage Frequency: 1
Quality:

Warning: Contains invisible HTML formatting

French

Lucius restera avec moi.

Albanian

Lusius do ri me mua tani.

Last Update: 2016-10-28
Usage Frequency: 1
Quality:

French

Ça restera entre nous.

Albanian

Nuk do të jetoj këtu.

Last Update: 2016-10-28
Usage Frequency: 1
Quality:

French

Ça restera entre nous.

Albanian

Ështe sekreti ynë i vogël.

Last Update: 2016-10-28
Usage Frequency: 1
Quality:

Get a better translation with
4,401,923,520 human contributions

Users are now asking for help:We use cookies to enhance your experience. By continuing to visit this site you agree to our use of cookies. Learn more. OK