Ask Google

Results for alimentaire translation from French to Macedonian

Human contributions

From professional translators, enterprises, web pages and freely available translation repositories.

Add a translation

French

Macedonian

Info

French

Coma alimentaire.

Macedonian

Тој е во кома од храна.

Last Update: 2016-10-28
Usage Frequency: 1
Quality:

French

Production Alimentaire:

Macedonian

Производство на храна:

Last Update: 2016-10-28
Usage Frequency: 1
Quality:

French

- Intoxication alimentaire.

Macedonian

Труење со храна.

Last Update: 2016-10-28
Usage Frequency: 1
Quality:

French

- Intoxication alimentaire?

Macedonian

Тровање со храна. - Сигурни сте?

Last Update: 2016-10-28
Usage Frequency: 1
Quality:

French

- L'inspection alimentaire.

Macedonian

Инспекцијата е.

Last Update: 2016-10-28
Usage Frequency: 1
Quality:

French

- Climat alimentaire. - Quoi ?

Macedonian

Ова може да бид епоголемо од Земјата на Сардините.

Last Update: 2016-10-28
Usage Frequency: 1
Quality:

French

Et ma pension alimentaire ?

Macedonian

Отиде мојата алиментација.

Last Update: 2016-10-28
Usage Frequency: 1
Quality:

French

Pour elle, la pension alimentaire.

Macedonian

Алиментација. Имаш ли пари?

Last Update: 2016-10-28
Usage Frequency: 1
Quality:

French

C'est un boulot alimentaire.

Macedonian

Тоа е само работа која ја работев за пари.

Last Update: 2016-10-28
Usage Frequency: 1
Quality:

French

Le haut de la chaîne alimentaire.

Macedonian

- Не сме твои работници.

Last Update: 2016-10-28
Usage Frequency: 1
Quality:

French

Je vous branche dans l'alimentaire.

Macedonian

-Господа ќе ве вклучам во бизнисот со продавници.-Продавници?

Last Update: 2016-10-28
Usage Frequency: 1
Quality:

French

Je sais tout de la chaîne alimentaire.

Macedonian

Знам се за ланецот на исхрана.

Last Update: 2016-10-28
Usage Frequency: 1
Quality:

French

Synthése alimentaire, c'est parti !

Macedonian

Синтеза на храната, оди.

Last Update: 2016-10-28
Usage Frequency: 1
Quality:

French

Le sommet de la chaîne alimentaire !

Macedonian

Врвот од синџирот на исхрана! Врвот од синџирот на исхрана!

Last Update: 2016-10-28
Usage Frequency: 1
Quality:

French

Cette bataille alimentaire aura des rebondissements.

Macedonian

Во оваа борба со храна, очигледно доаѓаат уште работи.

Last Update: 2016-02-24
Usage Frequency: 1
Quality:

French

Une banque alimentaire ici, un refuge là.

Macedonian

Некаде отвараме банка за храна, некаде засолниште.

Last Update: 2016-10-28
Usage Frequency: 1
Quality:

French

Disons que je remonte la chaîne alimentaire.

Macedonian

Би кажал дека се борев за животот.

Last Update: 2016-10-28
Usage Frequency: 1
Quality:

French

Il organise la banque alimentaire pour Thanksgiving.

Macedonian

Го организира преносот на храна на Денот на благодарноста.

Last Update: 2016-10-28
Usage Frequency: 1
Quality:

French

C'est alimentaire, pour payer mes factures.

Macedonian

Дополнителна работа, за да можам да си ги плаќам сметките.

Last Update: 2016-10-28
Usage Frequency: 1
Quality:

French

C'est probablement juste une intoxication alimentaire

Macedonian

Тоа е веројатно само труење со храна или нешто слично.

Last Update: 2016-10-28
Usage Frequency: 1
Quality:

Get a better translation with
4,401,923,520 human contributions

Users are now asking for help:We use cookies to enhance your experience. By continuing to visit this site you agree to our use of cookies. Learn more. OK