Ask Google

Results for obadiah translation from German to Albanian

Human contributions

From professional translators, enterprises, web pages and freely available translation repositories.

Add a translation

German

Albanian

Info

German

Obadiah Cornish?

Albanian

Obadia Kornish?

Last Update: 2016-10-27
Usage Frequency: 1
Quality:

German

Obadiah ist durchgedreht.

Albanian

- Obediah është çmendur. - E di.

Last Update: 2016-10-27
Usage Frequency: 1
Quality:

German

Sie verhaften Obadiah.

Albanian

Është me pesë agjentë që do arrestojnë Obediah.

Last Update: 2016-10-27
Usage Frequency: 1
Quality:

German

Was? - Obadiah ist oben.

Albanian

- Obediahu është lart.

Last Update: 2016-10-27
Usage Frequency: 1
Quality:

German

- Ja. - Obadiah Cornish.

Albanian

Kornish.

Last Update: 2016-10-27
Usage Frequency: 1
Quality:

German

Was hast du bloß vor, Obadiah?

Albanian

Çfarë po kurdis, Obediah?

Last Update: 2016-10-27
Usage Frequency: 1
Quality:

German

Wir sollten mit Obadiah reden.

Albanian

Nuk do mund të flasim me Obadian.

Last Update: 2016-10-27
Usage Frequency: 1
Quality:

German

Ich traf Obadiah im Pink Lily drüben in Raburn.

Albanian

Takova Obadian te "Pink Lily" në Raburn.

Last Update: 2016-10-27
Usage Frequency: 1
Quality:

Warning: Contains invisible HTML formatting

German

Obadiah Stane, Ihre Lügen werden Sie teuer zu stehen kommen.

Albanian

Siç e shikon, Obediah Stein, mashtrimi yt do të të kushtojë shumë.

Last Update: 2016-10-27
Usage Frequency: 1
Quality:

German

Howard Starks langjähriger Freund, Obadiah Stane, füllte die Lücke, die der Gründer hinterließ.

Albanian

Miku dhe aleati më i ngushtë i Houard Stark, ndërhyri të mbushte boshllëqet e lëna nga themeluesi legjendar.

Last Update: 2016-10-27
Usage Frequency: 1
Quality:

German

Nach kaum 15 Minuten kommt Obadiah runter, voller Blut, und erzählt, dass Ira ihn mit den Zahlen reingelegt hat. Ich lief nach oben und Molly war tot, Gott sei Dank...

Albanian

Nuk kaluan as 15 minuta, dhe Obadia zbriti poshtë, i mbuluar në gjak, duke më treguar se si Ajra i kishte ndërruar, numrat, dhe unë vrapova lart, dhe Moli kishte vdekur, falë zotit... po Ajra merrte frymë akoma,

Last Update: 2016-10-27
Usage Frequency: 1
Quality:

German

Wenn du Jess ihre Geschenke gibst, frag sie, ob sie den alten Obie kennt. Die Kurzform von Obadiah, Cornish. Also "The Hen".

Albanian

Dhe kur t'i japësh Xhesit pakon me ushqime, pyete nëse e njeh Obin, shkurt për "Obadia" Kornish, që përkthehet "Gjeli".

Last Update: 2016-10-27
Usage Frequency: 1
Quality:

Warning: Contains invisible HTML formatting

Get a better translation with
4,401,923,520 human contributions

Users are now asking for help:We use cookies to enhance your experience. By continuing to visit this site you agree to our use of cookies. Learn more. OK