Ask Google

Results for garantisce translation from Italian to Albanian

Human contributions

From professional translators, enterprises, web pages and freely available translation repositories.

Add a translation

Italian

Albanian

Info

Italian

Garantisce?

Albanian

Garantojmë?

Last Update: 2016-10-28
Usage Frequency: 1
Quality:

Italian

Lei garantisce che?

Albanian

Ma siguron këtë?

Last Update: 2016-10-28
Usage Frequency: 1
Quality:

Italian

Hertz non garantisce la navigazione.

Albanian

Hertz-i nuk e garanton navigacionin.

Last Update: 2016-10-28
Usage Frequency: 1
Quality:

Italian

Garantisce Lance Phelps, promesso!

Albanian

Këtë t'a premton Lance Phelps.

Last Update: 2016-10-28
Usage Frequency: 1
Quality:

Italian

Garantisce per lei, agente Sapien?

Albanian

- Mendoj se merr anën e saj.

Last Update: 2016-10-28
Usage Frequency: 1
Quality:

Italian

- Non garantisce la qualita' dell'aria.

Albanian

-Ai nuk garanton cilësin e ajrit.

Last Update: 2016-10-28
Usage Frequency: 1
Quality:

Italian

Chi mi garantisce che tornerò in America?

Albanian

Si mund ta di që e kryen?

Last Update: 2016-10-28
Usage Frequency: 1
Quality:

Italian

Non si garantisce assolutamente un vero divertimento'.

Albanian

"Në kohën e shkëlqyer është absolutisht jo e garantuar për të gjithë."

Last Update: 2016-10-28
Usage Frequency: 1
Quality:

Warning: Contains invisible HTML formatting

Italian

Ti garantisce un arresto importante e una sistemazione.

Albanian

Te garantoj nje arrestim te madh.

Last Update: 2016-10-28
Usage Frequency: 1
Quality:

Italian

E sul suo sito internet garantisce aiuto immediato.

Albanian

Dhe faqja e tij premton ndihmë të menjëhershme.

Last Update: 2016-10-28
Usage Frequency: 1
Quality:

Italian

E si garantisce la stessa efficacia di quelli da otto.

Albanian

Dhe ju garantojmë të njëjtat rezultate.

Last Update: 2016-10-28
Usage Frequency: 1
Quality:

Italian

La tecnologia garantisce velocità e accuratee'e'a.

Albanian

Teknologjia garanton shpejtësi dhe saktësi, kuptoni?

Last Update: 2016-10-28
Usage Frequency: 1
Quality:

Italian

La Compagnia vi garantisce 1 anno di viaggi internazionali gratuiti.

Albanian

Rrugëtime falas! Kompania ju garanton një vit udhëtime ndërkombëtare falas.

Last Update: 2016-10-28
Usage Frequency: 1
Quality:

Italian

Questo ve lo garantisce un Harding. Lo giuro su Dio.

Albanian

Keni garancin e Harding në këtë.

Last Update: 2016-10-28
Usage Frequency: 1
Quality:

Italian

Mi arrendo, ma solo se garantisce la liberta' di Lois.

Albanian

Dorëzohem...

Last Update: 2016-10-28
Usage Frequency: 1
Quality:

Italian

Non ho finito! - Chi credi che garantisce la pace qui...

Albanian

Kush mendon që mbron lagjet e varfëra?

Last Update: 2016-10-28
Usage Frequency: 1
Quality:

Italian

Solo Dio garantisce la vita eterna non quest'acqua pagana.

Albanian

Vetëm Zoti mund të japë jetën e përjetshme, dhe jo ky ujë pagan.

Last Update: 2016-10-28
Usage Frequency: 1
Quality:

Italian

Se prendo più di 80 nel test, la realtops mi garantisce un lavoro.

Albanian

Dhe nëse marrë më shumë se 80 pikë në test, RealTops më garanton një punë.

Last Update: 2016-10-28
Usage Frequency: 1
Quality:

Italian

Il sistema garantisce la sicurezza della ibbc perché tutti sono coinvolti.

Albanian

Sistemi garanton sigurin e IBBC... sepse jane te perfshire te gjithe.

Last Update: 2016-10-28
Usage Frequency: 1
Quality:

Italian

Questo Lopez garantisce di comprarmi 150 chili... ogni mese dell'anno.

Albanian

Lopezi më garanton se më blen 150kg në muaj.

Last Update: 2016-10-28
Usage Frequency: 1
Quality:

Get a better translation with
4,401,923,520 human contributions

Users are now asking for help:We use cookies to enhance your experience. By continuing to visit this site you agree to our use of cookies. Learn more. OK