Ask Google

Results for innocenza translation from Italian to Albanian

Human contributions

From professional translators, enterprises, web pages and freely available translation repositories.

Add a translation

Italian

Albanian

Info

Italian

Innocenza perduta.

Albanian

Pafajësia ka humbur.

Last Update: 2016-10-28
Usage Frequency: 1
Quality:

Italian

Riporteremo l'innocenza.

Albanian

Ne do kthejmë pafajësinë.

Last Update: 2016-10-28
Usage Frequency: 1
Quality:

Italian

-Provava la tua innocenza!

Albanian

Kjo të ka treguar që je i pafajshëm!

Last Update: 2016-10-28
Usage Frequency: 1
Quality:

Italian

Solo Silente sembrava credere alla sua innocenza.

Albanian

Vetëm Urtimori mendote se ai ishte i pafajshëm.

Last Update: 2016-10-28
Usage Frequency: 1
Quality:

Italian

Cerca l'innocenza dietro la rabbia.

Albanian

Kërko një pafajshmëri përtej zemërimit.

Last Update: 2016-10-28
Usage Frequency: 1
Quality:

Italian

La sua innocenza e la sua purezza possono distruggervi.

Albanian

Pafajsia e saj dhe pastertia e saj është ajo çfarë mund t'iu shkatërrojë.

Last Update: 2016-10-28
Usage Frequency: 1
Quality:

Italian

Innocenza e' una parola forte per descrivere Gotham.

Albanian

Fjala "i pafajshëm" është një fjalë e madhe për popullin e Gotham-it.

Last Update: 2016-10-28
Usage Frequency: 1
Quality:

Warning: Contains invisible HTML formatting

Italian

E abbiamo un'idea per dimostrare la propria innocenza.

Albanian

Dhe ne kemi nje ide per te provuar pafajsine tende.

Last Update: 2016-10-28
Usage Frequency: 1
Quality:

Italian

Perche' volevamo vedere la perdita dell'innocenza.

Albanian

Donim tëshihnim humbjen e pafajësisë.

Last Update: 2016-10-28
Usage Frequency: 1
Quality:

Italian

Verra' decisa la tua innocenza o la tua colpevolezza.

Albanian

Do vendosej nëse ti je faltore ose e pafajshme.

Last Update: 2016-10-28
Usage Frequency: 1
Quality:

Italian

No! Ahh! Gli Dei hanno rivelato la tua innocenza.

Albanian

Jo! Zotat na shfaqën të vërtetën.

Last Update: 2016-10-28
Usage Frequency: 1
Quality:

Italian

Derrick vuole catturare l'innocenza. E' cosi'.

Albanian

Të gjitha kanë të bëjnë për pafajësinë.

Last Update: 2016-10-28
Usage Frequency: 1
Quality:

Italian

Abbiamo un testimone della nostra innocenza ricoverato qui dentro.

Albanian

Ne kemi një dëshmi për pafajësinë tonë shërohet brenda.

Last Update: 2016-10-28
Usage Frequency: 1
Quality:

Italian

La coperta funziona meglio con l'innocenza di un bambino.

Albanian

Batanija funksionon më mirë përmes pafajësësë së në fëmije.

Last Update: 2016-10-28
Usage Frequency: 1
Quality:

Italian

La mia innocenza e' morta in quelle 441 piccole caselle.

Albanian

Pafajsia ime vdiq në ato 441 kutiza të vogla.

Last Update: 2016-10-28
Usage Frequency: 1
Quality:

Italian

Siamo felici di sapere che la Cina ha riconosciuto la vostra innocenza

Albanian

Jemi të lumtur që qeveria kineze ka tërhequr të gjitha akuzat kundër jush.

Last Update: 2016-10-28
Usage Frequency: 1
Quality:

Italian

Ci siamo riuniti un altra volta per riportare l'innocenza.

Albanian

Edhe një herë na duhet të rivendosim pafajësinë.

Last Update: 2016-10-28
Usage Frequency: 1
Quality:

Italian

Lavo nell'innocenza le mie mani e giro attorno al tuo altare, Signore

Albanian

Unë i laj duart e mia në çiltërsi dhe i shkoi rrotull altarit tënd, o Zot,

Last Update: 2012-05-05
Usage Frequency: 1
Quality:

Italian

Convinceremo Zeus della tua innocenza Qualcuno ti sta usando, per iniziare una guerra

Albanian

Dikush është duke të përdorur ty për të filluar një luftë.

Last Update: 2016-10-28
Usage Frequency: 1
Quality:

Italian

-Possiamo provare la nostra innocenza. -Lo lasci a terra così?

Albanian

ne mund të vërtetojmë pafajësinë tonë.

Last Update: 2016-10-28
Usage Frequency: 1
Quality:

Get a better translation with
4,401,923,520 human contributions

Users are now asking for help:We use cookies to enhance your experience. By continuing to visit this site you agree to our use of cookies. Learn more. OK