Ask Google

Results for ornamentali translation from Italian to Albanian

Human contributions

From professional translators, enterprises, web pages and freely available translation repositories.

Add a translation

Italian

Albanian

Info

Italian

le vesti ornamentali, le vesti sacre del sacerdote Aronne e le vesti dei suoi figli per esercitare il sacerdozio

Albanian

dhe rrobat e endura hollë me mjeshtëri, rrobat e shenjta për priftin Aaron dhe rrobat e bijve të tij për të shërbyer si priftërinj,

Last Update: 2012-05-05
Usage Frequency: 1
Quality:

Italian

- "Portavaso ornamentale". - Non è nemmeno così divertente!

Albanian

"Bime zbukuruese qëndrojnë." Kjo nuk është edhe se funny!

Last Update: 2016-10-28
Usage Frequency: 1
Quality:

Warning: Contains invisible HTML formatting

Italian

Niente. E' un oggetto ornamentale.

Albanian

Asgjë, është thjesht për ekspozim.

Last Update: 2016-10-28
Usage Frequency: 1
Quality:

Italian

Per farmi un portavaso ornamentale.

Albanian

Kështu që unë mund të trokas deri një qëndrim dekorativ bimore.

Last Update: 2016-10-28
Usage Frequency: 1
Quality:

Get a better translation with
4,401,923,520 human contributions

Users are now asking for help:We use cookies to enhance your experience. By continuing to visit this site you agree to our use of cookies. Learn more. OK