Ask Google

Results for vrataski translation from Italian to Albanian

Human contributions

From professional translators, enterprises, web pages and freely available translation repositories.

Add a translation

Italian

Albanian

Info

Italian

Rita Vrataski.

Albanian

Është gjallë?

Last Update: 2016-10-28
Usage Frequency: 1
Quality:

Italian

Sergente Vrataski?

Albanian

Rreshter Vrataski?

Last Update: 2016-10-28
Usage Frequency: 1
Quality:

Italian

È viva? Rita Vrataski?

Albanian

Rita Vrataski?

Last Update: 2016-10-28
Usage Frequency: 1
Quality:

Italian

Questa è Rita Vrataski.

Albanian

Kjo është Rita Vrataski.

Last Update: 2016-10-28
Usage Frequency: 1
Quality:

Italian

Mi scusi, Sergente Vrataski?

Albanian

Ju kërkoj ndjesë! Rreshter Vrataski?

Last Update: 2016-10-28
Usage Frequency: 1
Quality:

Italian

Immaginatevi un esercito di Rita Vrataski

Albanian

Imagjinoni të gjithë ushtarët si Rita Vrataski.

Last Update: 2016-10-28
Usage Frequency: 1
Quality:

Italian

Proprio come Sergente Vrataski a Verdun.

Albanian

Si rreshtore Vrataski në Verdun.

Last Update: 2016-10-28
Usage Frequency: 1
Quality:

Italian

Guardate Rita Vrataski, l'Angelo di Verdun...

Albanian

Ashtu si Rita Vrataski, Engjëlli i Verdun.

Last Update: 2016-10-28
Usage Frequency: 1
Quality:

Italian

Rita Vrataski è stata in grado di uccidere centinaia di Mimics una nuova tecnologia rivoluzionaria l'unico che manca, sei tu.

Albanian

- Rita Vratasky ishte e aftë... -Çdo e shtënë kërkon saktësi... Dhe çdo betejë kërkon një ushtar.

Last Update: 2016-10-28
Usage Frequency: 1
Quality:

Get a better translation with
4,401,923,520 human contributions

Users are now asking for help:We use cookies to enhance your experience. By continuing to visit this site you agree to our use of cookies. Learn more. OK