Ask Google

Results for vaiizvietošanu translation from Latvian to Estonian

Human contributions

From professional translators, enterprises, web pages and freely available translation repositories.

Add a translation

Latvian

Estonian

Info

Latvian

Dalībvalstīs Palāta konstatēja, ka a) dažādu līmeņu iestādes, kuras bija atbildīgas par notekūdeņu dūņu uzraudzību, bieži nespēja sniegt informāciju par saražoto dūņu apjomu,tosastāvu vaiizvietošanu; b)tā kā par dūņuizvietošanulauksaimniecībā un ārpustās dažkārt bija atbildīgas dažādas struktūrvienības, trūka pārskata pār stāvokli katrā attīrīšanasiekārtā kopumā.

Estonian

Liikmesriikidestäheldas kontrollikoda, et: a) reoveesetete järelevalve eest erinevatel tasanditel vastutav ametiasutus ei suutnud sageli anda ülevaadet toodetud setete kogusest, koostisest võisellest, kuidas need kõrvaldati; b)kuna vahel vastutasid põllumajanduslikeja mittepõllumajanduslike setete kõrvaldamise eest erinevad üksused, puudus ülevaade olukorra kohtaigas puhastistervikuna.

Last Update: 2014-02-06
Usage Frequency: 1
Quality:

Latvian

Tomēr a) neilgtspējīgas metodes bez atkārtotas dūņu izmantošanas , piemēram, uzglabāšanu uz vietas, īstenoja 25 no 73 iekārtām (32. punkts); b)trijās no četrām dalībvalstīm attiecīgās iestādes par dažām iekārtām nespēja sniegt informāciju par saražoto dūņu apjomu, to sastāvu vaiizvietošanu(38. punkts); c) kaut arī Palāta konstatēja, ka Notekūdeņu dūņu direktīvas prasības ir ievērotas, ES tiesību aktos nav ņemta vērā attīstība dūņu attīrīšanā unizvietošanākopš1986. gada; dažasvalstistomērir ieviesušasstingrākusstandartus(35. un 36. punkts).

Estonian

25s 73st puhastist kasutati jätkusuutmatuid taaskasutusmeetodeid nagu kohapealne hoiustamine(punkt 32); b)kolmes neljastliikmesriigist ei osanud asjakohased ametivõimud mõnede puhastite puhul öelda, kui suur oli toodetud setete kogus, nende koostisja kuidas need kõrvaldati(punkt 38); c) kuigikontrollikojahinnangultäidetireoveesetetepuhastamise direktiivinõudeid,eiolereoveetöötlemisejakõrvaldamisealal pärast 1986. aastat asetleidnud arenguid ELi õigusaktides arves-tatud,kuigi mõnedliimesriigidrakendavadrangemaidnõudeid (punktid 35ja 36).

Last Update: 2014-02-06
Usage Frequency: 1
Quality:

Get a better translation with
4,401,923,520 human contributions

Users are now asking for help:We use cookies to enhance your experience. By continuing to visit this site you agree to our use of cookies. Learn more. OK