Ask Google

Results for whakawhitinga translation from Maori to Albanian

Human contributions

From professional translators, enterprises, web pages and freely available translation repositories.

Add a translation

Maori

Albanian

Info

Maori

Na ka haere nga hoia pupuri a nga Pirihitini ki te whakawhitinga atu o Mikimaha

Albanian

Garnizoni i Filistejve doli pastaj dhe u drejtua nga qafa e Mikmashit.

Last Update: 2012-05-05
Usage Frequency: 1
Quality:

Maori

Kei tenei taha ratou o te whakawhitinga; kua noho a puni ratou ki Kepa: pawera noa iho a Rama; kua rere a Kipea o Haora

Albanian

Kapërcejnë vendkalimin, fushojnë në Geba; Ramahu dridhet, Gibeahu i Saulit ka ikur.

Last Update: 2012-05-05
Usage Frequency: 1
Quality:

Maori

Na ka whai nga tangata i muri i a raua na te huarahi ki Horano a tae noa ki nga whakawhitinga: a, no te putanga atu ano o nga kaiwhai i a raua ki waho, ka tutakina te kuwaha

Albanian

Atëherë ata i ndoqën në rrugën e Jordanit, në drejtim të vahut të lumit; dhe sapo dolën ndjekësit, porta u mbyll.

Last Update: 2012-05-05
Usage Frequency: 1
Quality:

Get a better translation with
4,401,923,520 human contributions

Users are now asking for help:We use cookies to enhance your experience. By continuing to visit this site you agree to our use of cookies. Learn more. OK