From professional translators, enterprises, web pages and freely available translation repositories.

Serbian

Croatian

Info

Serbian

bugarske gimnastičarke ralica rangelova i viktorija karpenko osvojile su četiri medalje na međunarodnom gimnastičkom turniru u slovenačkoj prestonici ljubljani.

Croatian

bugarske gimnastičarke ralitsa rangelova i victoria karpenko osvojile su četiri medalje na međunarodnom gimnastičkom turniru u ljubljani u sloveniji.

Last Update: 2016-01-20
Usage Frequency: 1
Quality:

Serbian

uprkos povredi koju je zadobio ranije tokom takmičenja, bugarin jordan jovčev osvojio je dve zlatne medalje na svetskom gimnastičkom prvenstvu u anhajmu, u kaliforniji.

Croatian

unatoč ozljedi koju je zadobio ranije u natjecanju, bugarin yordan yovchev osvojio je dvije zlatne medalje na svjetskom gimnastičkom prvenstvu u anaheimu, u californiji.

Usage Frequency: 2
Quality:

Serbian

rumunka katalina ponor osvojila je prvo mesto u vežbama na gredi na svetskom gimnastičkom kupu održanom 13. decembra u birmingemu u velikoj britaniji, zadržavši prvo mesto u toj disciplini sa ocenom 9.725.

Croatian

rumunjka catalina ponor osvojila je prvo mjesto u vježbama na gredi na svjetskom gimnastičkom kupu održanom 13. prosinca u birminghamu u velikoj britaniji, zadržavši prvo mjesto u toj disciplini s ocjenom 9.725.

Quality:

Serbian

grčki šampion na vratilu vlasis maras postao je u nedelju (25. april) prvi svetski gimnastičar koji je osvojio pet zlatnih medalja na evropskom gimnastičkom prvenstvu.

Croatian

grčki prvak na vratilu vlasis maras postao je u nedjelju (25. travnja) prvi svjetski gimnastičar koji je osvojio pet zlatnih odličja na europskim gimnastičkim prvenstvima.

Quality:

Serbian

sestodnevna manifestacija u bosni i hercegovini okupila je dzez muzičare iz evrope i azije, a u okviru festivala odrzana je i specijalna radionica za decu i studente. bugarske gimnastičarke ralica rangelova i viktorija karpenko osvojile su četiri medalje na međunarodnom gimnastičkom turniru u slovenačkoj prestonici ljubljani.

Croatian

na sestodnevnoj manifestaciji u bosni i hercegovini okupili se se jazz glazbenici iz europe i azije, a u sklopu festivala odrzana je i posebna radionica za djecu i studente. bugarske gimnastičarke ralitsa rangelova i victoria karpenko osvojile su četiri medalje na međunarodnom gimnastičkom turniru u ljubljani u sloveniji.

Last Update: 2012-04-07
Quality:

Serbian

rumunija ima ukupno osam medalja, od kojih četiri zlatne koje su osvojile žene -- sandra izbasa u pojedinačnom gimnastičkom takmičenju u parteru, konstatina tomesku-dita u maratonu, alina aleksandra dumitru u džudou u kategoriji do 48 kilograma i georgeta andrunale i veronika susanu u veslačkom dvojcu.

Croatian

rumunjska ima ukupno osam odličja, od kojih četiri zlatna koje su osvojile žene -- sandra izbasa u pojedinačnom gimnastičkom natjecanju na parteru, constantina tomescu-dita u maratonu, alina alexandra dumitru u judou u kategoriji do 48 kilograma i georgeta andrunache i viorica susanu u veslačkom dvojcu.