Ask Google

Results for znovuosídlenie translation from Slovak to Czech

Human contributions

From professional translators, enterprises, web pages and freely available translation repositories.

Add a translation

Slovak

Czech

Info

Slovak

Dodatočným prerozdelením prostriedkov v rámci ENPI sa podporilo najmä riadne znovuosídlenie v–Gruzínsku osobami, ktoré boli počas bojov v roku 2008 vysídlené.

Czech

Dodatečný příděl prostředků v rámci evropského nástroje sousedství a partnerství měl zejména za cíl podpořit opětovné usazení osob, jež byly vysídleny během válečného konfliktu v roce 2008, v samotné Gruzii.

Last Update: 2014-02-06
Usage Frequency: 1
Quality:

Slovak

19.%quot%mnohostranné banky pre rozvoj%quot% znamenajú Medzinárodnú banku pre obnovu a rozvoj, Medzinárodnú finančnú korporáciu, Medziamerickú banku pre rozvoj, Ázijskú banku pre rozvoj, Africkú banku pre rozvoj, Fond Rady Európy pre znovuosídlenie, Nordickú investičnú banku, Karibskú banku pre rozvoj, Európsku banku pre obnovu a rozvoj, Európsky investičný fond a Medziamerickú investičnú korporáciu;

Czech

19. "Mezinárodními rozvojovými bankami" se rozumějí Mezinárodní banka pro obnovu a rozvoj, Mezinárodní finanční korporace, Meziamerická rozvojová banka, Asijská rozvojová banka, Africká rozvojová banka, Fond pro znovuzačlenění Rady Evropy, Severská investiční banka, Karibská rozvojová banka, Evropská banka pro obnovu a rozvoj, Evropský investiční fond a Korporace pro meziamerické investice.

Last Update: 2008-03-04
Usage Frequency: 2
Quality:

Reference: Anonymous
Warning: Contains invisible HTML formatting

Slovak

"19. "mnohostranné banky pre rozvoj" sú: Medzinárodná banka pre obnovu a rozvoj, Medzinárodná finančná korporácia, Medziamerická banka pre rozvoj, Ázijská banka pre rozvoj, Africká banka pre rozvoj, Fond Rady Európy pre znovuosídlenie, Nordická investičná banka, Karibská banka pre rozvoj, Európska banka pre obnovu a rozvoj, Európsky investičný fond, Medziamerická investičná korporácia a Agentúra pre mnohostranné investičné záruky;"

Czech

"19. "mezinárodními rozvojovými bankami" se rozumějí Mezinárodní banka pro obnovu a rozvoj, Mezinárodní finanční korporace, Meziamerická rozvojová banka, Asijská rozvojová banka, Africká rozvojová banka, Fond Rady Evropy pro znovuusídlení, Severská investiční banka, Karibská rozvojová banka, Evropská banka pro obnovu a rozvoj, Evropský investiční fond, Korporace pro meziamerické investice a Mnohostranná agentura pro investiční záruky;".

Last Update: 2008-03-04
Usage Frequency: 2
Quality:

Reference: Anonymous
Warning: Contains invisible HTML formatting

Get a better translation with
4,401,923,520 human contributions

Users are now asking for help:We use cookies to enhance your experience. By continuing to visit this site you agree to our use of cookies. Learn more. OK