Ask Google

Results for manastırlarından translation from Turkish to Albanian

Human contributions

From professional translators, enterprises, web pages and freely available translation repositories.

Add a translation

Turkish

Albanian

Info

Turkish

O manastırı sen mi yok ettin?

Albanian

Manastiri u rëzua nga ti , apo gaboj ?

Last Update: 2016-10-29
Usage Frequency: 1
Quality:

Turkish

Onun yerine beni manastıra gönderdiler.

Albanian

Në vend të kësaj, më dërguan në një manastir.

Last Update: 2016-10-29
Usage Frequency: 1
Quality:

Turkish

Roscrea Manastırı.

Albanian

MANASTIRI RESKEA I MOTRAVE TË ZEMRËS SË SHENJTË

Last Update: 2016-10-29
Usage Frequency: 1
Quality:

Turkish

Derhal manastıra gideceksin küçük musibet.

Albanian

Nisu për në kuvend ti insekt i vogël. Shumë më mirë.

Last Update: 2016-10-29
Usage Frequency: 1
Quality:

Turkish

Merkezi Asya'da, sürekli hizmet veren en eski manastırlardan birisiydi.

Albanian

Një ndër manastiret më të vjetër që vepron në azinë e mesme .

Last Update: 2016-10-29
Usage Frequency: 1
Quality:

Turkish

Doğum 5 Temmuz 1952 Sean Ross Manastırı, Roserea

Albanian

Hes Burrë i dy shteteve dhe i shumë talenteve.

Last Update: 2016-10-29
Usage Frequency: 1
Quality:

Turkish

Manastırdaki herkes bu hareketlerin esaslarını öğrenir.

Albanian

Secili në manastir mëson alfabetin e këtyre gjesteve.

Last Update: 2016-10-29
Usage Frequency: 1
Quality:

Turkish

Noelite cemaatine katıldım ve sonra kendimi manastırda buldum.

Albanian

U bashkova me " No lights ", ku perfundova në manastir .

Last Update: 2016-10-29
Usage Frequency: 1
Quality:

Warning: Contains invisible HTML formatting

Turkish

Adı Pekwarsky. Şu anda, Moravya'nın batısındaki bir manastırda yaşıyor.

Albanian

Tani punon në atë që tani është një manastir në lindje të Moravisë.

Last Update: 2016-10-29
Usage Frequency: 1
Quality:

Turkish

Demek manastırdan ilk çıkışın.

Albanian

Hera e par jashtë Manastirit .

Last Update: 2016-10-29
Usage Frequency: 1
Quality:

Turkish

Hıristiyan insanlar, ruhlarını bağışlatmak için mallarını kiliselere ve manastırlara bağışlarlar.

Albanian

Të krishterët ja japin pasurinë të kishave dhe manastireve... për të shpëtuar shpirtin.

Last Update: 2016-10-29
Usage Frequency: 1
Quality:

Turkish

Reedfield yolu üzerindeki St. Augustine Manastırı'na.

Albanian

Manastiri i Shën Agustinit. në rrugën për në Ridfield.

Last Update: 2016-10-29
Usage Frequency: 1
Quality:

Turkish

Manastıra gidiyoruz.

Albanian

Do marshojmë për te manastiri.

Last Update: 2016-10-29
Usage Frequency: 1
Quality:

Turkish

Ama manastırda para var.

Albanian

Por kemi para tek Manastiri.

Last Update: 2016-10-29
Usage Frequency: 1
Quality:

Turkish

Manastırdaydım ben.

Albanian

Kam qenë në manastir.

Last Update: 2016-10-29
Usage Frequency: 1
Quality:

Turkish

Seni o güzel, sıcak manastırdan oldukça güzel bir şey çıkarmış olsa gerek.

Albanian

Me siguri ka qenë diçka e veçantë që të dërgon tek ai i bukuri, manastiri i nxehtë.

Last Update: 2016-10-29
Usage Frequency: 1
Quality:

Turkish

Rahibelerle dolu manastıra birbirlerini sikecek kadar azgınlaştıracak Yatıştırıcı satabilirim.

Albanian

Mund t'i shes lubrifikues një kuvendi me murgesha që eksitohen me njëra-tjetrën.

Last Update: 2016-10-29
Usage Frequency: 1
Quality:

Turkish

Şehir dışındaki, Chang Mai Manastırı'nın işareti.

Albanian

Kjo eshte tabela e Cang Mai Monasteri, jashte qytetit.

Last Update: 2016-10-29
Usage Frequency: 1
Quality:

Turkish

İhanete uğramış hissediyorsan, manastıra geri dön ya da bizimle gel ve Tanrı'nın işini yap.

Albanian

Kthehu në manastirin tënd nëse ndjehesh i tradhëtuar, apo bashkohu me ne dhe bëje punën e Zotit.

Last Update: 2016-10-29
Usage Frequency: 1
Quality:

Turkish

O zamana kadar sende manastırda güvende olacaksın.

Albanian

Deri atëherë do jesh e sigurtë në manastir.

Last Update: 2016-10-29
Usage Frequency: 1
Quality:

Get a better translation with
4,401,923,520 human contributions

Users are now asking for help:We use cookies to enhance your experience. By continuing to visit this site you agree to our use of cookies. Learn more. OK