Preguntar a Google

Usted buscó: koshtunicës (Albanés - Griego)

Contribuciones humanas

De traductores profesionales, empresas, páginas web y repositorios de traducción de libre uso.

Añadir una traducción

Albanés

Griego

Información

Albanés

Një vit i qeverisë së Koshtunicës

Griego

Το πρώτο έτος της κυβέρνησης Κοστουνίτσα

Última actualización: 2016-01-20
Frecuencia de uso: 1
Calidad:

Albanés

BiH dhe BE dënojnë deklaratën e Koshtunicës

Griego

Β-Ε και ΕΕ καταδικάζουν δήλωση του Κοστούνιτσα

Última actualización: 2016-01-20
Frecuencia de uso: 1
Calidad:

Albanés

Partia e Koshtunicës lëviz më pranë Radikalëve

Griego

Το κόμμα του Κοστουνίτσα έρχεται εγγύτερα με τους Ριζοσπάστες

Última actualización: 2016-01-20
Frecuencia de uso: 1
Calidad:

Albanés

Të pasigurta ende bisedimet midis Koshtunicës dhe Kosumit

Griego

Οι Συνομιλίες Μεταξύ Κοστουνίτσα και Κοσούμι Εξακολουθούν να Είναι Αβέβαιες

Última actualización: 2016-01-20
Frecuencia de uso: 1
Calidad:

Albanés

Vojisllav Sheshelj është kundërshtari kryesor i Koshtunicës.

Griego

Ο Βόισλαβ Σεσέλι είναι ο βασικός αντίπαλος του Κοστούνιτσα.

Última actualización: 2016-01-20
Frecuencia de uso: 1
Calidad:

Albanés

Labush ka qënë i dyti për nga popullariteti vetëm pas Koshtunicës.

Griego

Μόνο ο Κοστούνιτσα ξεπερνά το Λαμπούς σε δημοτικότητα.

Última actualización: 2016-01-20
Frecuencia de uso: 1
Calidad:

Albanés

Nga 250 anëtarët e parlamentit, 130 mbështetën kabinetin e Koshtunicës.

Griego

Από τα 250 μέλη του κοινοβουλίου, οι 130 στήριξαν το υπουργικό συμβούλιο του Κοστούνιτσα.

Última actualización: 2016-01-20
Frecuencia de uso: 1
Calidad:

Albanés

Partia e Koshtunicës nuk është më anëtare e DOS-it.

Griego

Το κόμμα του Κοστούνιτσα δεν είναι πλέον μέλος της DOS.

Última actualización: 2016-01-20
Frecuencia de uso: 1
Calidad:

Albanés

Festivali do të shfaqë një retrospektivë të punës së Emir Koshtunicës.

Griego

Το φεστιβάλ θα παρουσιάσει και μια αναδρομή στο έργο του Εμίρ Κοστούνιτσα.

Última actualización: 2016-01-20
Frecuencia de uso: 1
Calidad:

Albanés

Fjalët e Koshtunicës në 27 mars në televizionin kombëtar qenë çjerrëse.

Griego

Ο λόγος του Κοστούνιτσα που μεταδόθηκε στην εθνική τηλεόραση, στις 27 Μαρτίου, ήταν οξύς.

Última actualización: 2016-01-20
Frecuencia de uso: 1
Calidad:

Albanés

Marrëveshja mundet teorikisht të nënshkruhet megjithë kundërshtimin e Koshtunicës.

Griego

Θεωρητικά, η συμφωνία μπορεί να υπογραφεί και χωρίς τη συναίνεση του Κοστούνιτσα.

Última actualización: 2016-01-20
Frecuencia de uso: 1
Calidad:

Albanés

Mosmarrëveshjet e raundit të parë ndërmjet Koshtunicës dhe Labusit janë shuar.

Griego

Ο πρώτος γύρος των αντιπαραθέσεων μεταξύ Κοστούνιτσα και Λαμπούς τελείωσε.

Última actualización: 2016-01-20
Frecuencia de uso: 1
Calidad:

Albanés

Por në frontin diplomatik, administrata e Koshtunicës ka arritur sukses.

Griego

Ωστόσο, από διπλωματικής άποψης, η κυβέρνηση του Κοστούνιτσα μπορεί να θεωρηθεί επιτυχής.

Última actualización: 2016-01-20
Frecuencia de uso: 1
Calidad:

Albanés

Iliç ka në plan të garojë për president dhe pret mbështetjen e Koshtunicës.

Griego

Ο Ίλιτς σκοπεύει να θέσει υποψηφιότητα για πρόεδρος και αναμένει τη στήριξη του Κοστούνιτσα.

Última actualización: 2012-04-06
Frecuencia de uso: 1
Calidad:

Albanés

Zëdhënësi Shon MekKormak lëshoi thirrjen përpara bisedimeve të Koshtunicës me Rajs.

Griego

Ο Εκπρόσωπος Τύπου Σιν ΜακΚόρμακ εξέδωσε την έκκληση εν όψει των συνομιλιών του Κοστούνιτσα με την Ράις.

Última actualización: 2016-01-20
Frecuencia de uso: 1
Calidad:

Albanés

Mbështetja e Koshtunicës mund të vijë me një çmim të lartë për Tadiç të Serbisë

Griego

Η στήριξη του Κοστούνιτσα ενδέχεται να έχει εξαιρετικά υψηλό τίμημα για τον Τάντιτς της Σερβίας

Última actualización: 2016-01-20
Frecuencia de uso: 1
Calidad:

Albanés

Mbështetësit e Koshtunicës do të jenë vendimtarë në zgjedhjen e fituesit në shkurt.

Griego

Οι υποστηρικτές του Κοστούνιτσα θα διαδραματίσουν καθοριστικό ρόλο στην επιλογή του νικητή το Φεβρουάριο.

Última actualización: 2016-01-20
Frecuencia de uso: 1
Calidad:

Albanés

Ai u rendit u dyti në balotazhin kundër Vojisllav Koshtunicës më 13 tetor.

Griego

Βγήκε δεύτερος στο δεύτερο γύρο με αντίπαλο το Βόισλαβ Κοστούνιτσα στις 13 Οκτωβρίου.

Última actualización: 2012-04-06
Frecuencia de uso: 1
Calidad:

Albanés

Itinerari i Koshtunicës përfshin një takim të mërkurën me nënpresidentin e SHBA Dik Çeni.

Griego

Η επίσκεψη του Κοστούνιτσα περιλαμβάνει επίσης συνάντηση την Τετάρτη με τον Αντιπρόεδρο των ΗΠΑ Ντικ Τσένι.

Última actualización: 2016-01-20
Frecuencia de uso: 1
Calidad:

Albanés

Këto rezultate i japin Koshtunicës një rol vendimtar në formimin e qeverisë së re.

Griego

Τα αποτελέσματα χάρισαν στον Κοστούνιτσα καθοριστικό πολιτικό ρόλο στο σχηματισμό της νέας κυβέρνησης.

Última actualización: 2016-01-20
Frecuencia de uso: 1
Calidad:

Obtenga una traducción de calidad con
4,401,923,520 contribuciones humanas

Usuarios que están solicitando ayuda en este momento:Utilizamos cookies para mejorar nuestros servicios. Al continuar navegando está aceptando su uso. Más información. De acuerdo