Usted buscó: plotësova (Albanés - Griego)

Contribuciones humanas

De traductores profesionales, empresas, páginas web y repositorios de traducción de libre uso.

Añadir una traducción

Albanés

Griego

Información

Albanés

unë i plotësova kërkesat e tua.

Griego

Ικανοποίησα κάθε σου επιθυμία.

Última actualización: 2016-10-27
Frecuencia de uso: 1
Calidad:

Albanés

i plotësova dëshirën e tij për të vdekur.

Griego

Εκπλήρωσα την τελευταία του επιθυμία.

Última actualización: 2016-10-27
Frecuencia de uso: 1
Calidad:

Albanés

"duhet të bëja flijimet e falenderimit; pikërisht sot i plotësova zotimet e mia;

Griego

Εχω θυσιας ειρηνικας σημερον απεδωκα τας ευχας μου

Última actualización: 2012-05-05
Frecuencia de uso: 1
Calidad:

Advertencia: contiene formato HTML invisible

Albanés

""sot përsosa për ju fenë tuaj, plotësova ndaj jush dhuntinë time, zgjodha për ju islamin fe".

Griego

Σήμερα τελειοποίησα για σας τη θρησκεία σας. Την ολοκλήρωσα για σας και επέλεξα το Ισλάμ για θρησκεία σας.

Última actualización: 2016-10-27
Frecuencia de uso: 1
Calidad:

Advertencia: contiene formato HTML invisible

Albanés

pasi që nuk ishit i interesuar për mirëqenien e djali tuaj, plotësova një kërkesë drejtuar shtetit duke kërkuar seancë emergjente.

Griego

Από ανησυχία σχετικά με το καλό του γιου σας, υπέβαλα αίτηση στην πολιτεία, καλώντας επείγουσα εκδίκαση.

Última actualización: 2016-10-27
Frecuencia de uso: 1
Calidad:

Albanés

z. fields, më vjen mirë që ju plotësova kërkesën për sigurimin, por nëse e shoh nesër këtu, duhet ta mbroni nga unë.

Griego

Κύριε Φιλντς, δέχομαι το αίτημά για πρόσθετη ασφάλεια, αλλά αν έρθει εδώ αύριο, θα πρέπει να τον προστατέψετε από μένα.

Última actualización: 2016-10-27
Frecuencia de uso: 1
Calidad:

Albanés

kam marrë të gjitha lajmërimet e përditësuara të divizionit dhe urdhrat e buletinit. dorëzove drejtimet, plotësova oraret, jemi gati të nisemi.

Griego

Συμπλήρωσα τα χαρτιά, είμαστε έτοιμοι να φύγουμε.

Última actualización: 2016-10-27
Frecuencia de uso: 1
Calidad:

Albanés

pastaj zoti iu shfaq natën salomonit dhe i tha: "e plotësova lutjen tënde dhe zgjodha këtë vend për vete si shtëpi flijimesh.

Griego

Και εφανη ο Κυριος εις τον Σολομωντα δια νυκτος, και ειπε προς αυτον, Ηκουσα της προσευχης σου και εξελεξα τον τοπον τουτον εις εμαυτον δια οικον θυσιας.

Última actualización: 2012-05-05
Frecuencia de uso: 1
Calidad:

Advertencia: contiene formato HTML invisible

Albanés

sauli i tha samuelit: "por unë iu binda zërit të zotit, plotësova misionin që zoti më kishte ngarkuar, solla agagun, mbretin e amalekut, dhe caktova për shfarosje amalekitët.

Griego

Και ειπεν ο Σαουλ προς τον Σαμουηλ, Ναι, υπηκουσα της φωνης του Κυριου και υπηγα εις την οδον εις την οποιαν ο Κυριος με απεστειλε και εφερα τον Αγαγ τον βασιλεα του Αμαληκ, τους δε Αμαληκιτας εξωλοθρευσα

Última actualización: 2012-05-05
Frecuencia de uso: 1
Calidad:

Advertencia: contiene formato HTML invisible

Obtenga una traducción de calidad con
4,401,923,520 contribuciones humanas

Usuarios que están solicitando ayuda en este momento:Utilizamos cookies para mejorar nuestros servicios. Al continuar navegando está aceptando su uso. Más información. De acuerdo