Preguntar a Google

Usted buscó: bashkeshorti (Albanés - Inglés)

Contribuciones humanas

De traductores profesionales, empresas, páginas web y repositorios de traducción de libre uso.

Añadir una traducción

Albanés

Inglés

Información

Albanés

Une jam bashkeshorti.

Inglés

I'm the husband.

Última actualización: 2016-10-27
Frecuencia de uso: 1
Calidad:

Albanés

- Ku eshte bashkeshorti juaj?

Inglés

- Where's your husband? - I don't know.

Última actualización: 2016-10-27
Frecuencia de uso: 1
Calidad:

Albanés

Nje dhuratë nga ish bashkeshorti im.

Inglés

Present from my ex-husband.

Última actualización: 2016-10-27
Frecuencia de uso: 1
Calidad:

Albanés

- E porositi bashkeshorti juaj.. ose i dashuri.

Inglés

Your husband did. Or your boyfriend.

Última actualización: 2016-10-27
Frecuencia de uso: 1
Calidad:

Albanés

Bashkeshorti yt lufton per tokat e tij dhe per ata qe do. Ti cfare ke ofruar?

Inglés

Your husband fights for his land and his love.

Última actualización: 2016-10-27
Frecuencia de uso: 1
Calidad:

Albanés

pershendetje! Quhem Meri Halilaj e datelindjes 25/06/1986 shtetase shqiptare me rezidenc ne greqi.kam bere aplikimin per Programi e Vizave të Shumëllojshmërisë per vitin 2012-2014.pasi kalova fazen e intervistes me kerkuan qe tu dorezoja pashaportat pasi kisha fituar te drejten e vizes.pashaportat i dorezova me 15/07/2014.gjate kesaj periudhe u pergatita si moralisht edhe financiarisht duke lene punen dhe duke mos i futur me femijet ne shkolle,pasi familja ime perbehet prej 4 vetash,bashkeshorti Julian Halilaj i datelindjes 07/07/1981 dhe 2 femijet Fabjan halilaj i datelindjes 22/11/2007 dhe Mateo Halilaj i datelindjes 20/10/2011.pas 2 muaj heshtje nga ambasada amerikane ne greqi u interesova personalisht dhe me komunikuan se nuk kishte me viza te disponueshme dhe se duhet te prisja. me date 30 shtator me marin ne telefon dhe me thone se duhet te terhiqja pashaportat pasi nuk kishte me viza.jam interesuar ne ambasade pa mare asnje pergjigje egzakte duke me thene se nuk varej prej tyre. kerkova interviste me konsullin amerikane ne ambasaden greke por nuk ma mundesuan.ju lutem te na ndimoni duke na krijuar mundesine e marje se vizave duke qene se cdo gje e kemi bere si na eshte kerkuar dhe brenda afateve kohore. mbetemi me shprese ne gjykimin tuaj te drejte.

Inglés

google Traslator

Última actualización: 2014-10-02
Frecuencia de uso: 1
Calidad:

Referencia: Anónimo

Obtenga una traducción de calidad con
4,401,923,520 contribuciones humanas

Usuarios que están solicitando ayuda en este momento:Utilizamos cookies para mejorar nuestros servicios. Al continuar navegando está aceptando su uso. Más información. De acuerdo