Preguntar a Google

Usted buscó: li e dhenve (Albanés - Inglés)

Contribuciones humanas

De traductores profesionales, empresas, páginas web y repositorios de traducción de libre uso.

Añadir una traducción

Albanés

Inglés

Información

Albanés

-Li, E din?

Inglés

Lee, you know this guy?

Última actualización: 2016-10-27
Frecuencia de uso: 1
Calidad:

Albanés

Ju jeni Konkubina Li e Qin.

Inglés

Youare now Concubine Li of Qin!

Última actualización: 2016-10-27
Frecuencia de uso: 1
Calidad:

Albanés

Agjenti i tij tha se e ka marr liën e dhenve.

Inglés

His booking agent said he's got adult chickenpox.

Última actualización: 2016-10-27
Frecuencia de uso: 1
Calidad:

Albanés

Li e bëri një kapje të bukur.

Inglés

Lin executed a beautiful Flying Arm Bar.

Última actualización: 2016-10-27
Frecuencia de uso: 1
Calidad:

Albanés

/Eric Bice ka lijën e dhenve, /por unë do ta zëvendësoj atë.

Inglés

/Eric Bice has adult chickenpox, /but I'm gonna be filling in for him.

Última actualización: 2016-10-27
Frecuencia de uso: 1
Calidad:

Albanés

Dhe zgjodhi Davidin, shërbëtorin e tij, dhe e mori nga vatha e dhenve,

Inglés

He chose David also his servant, and took him from the sheepfolds:

Última actualización: 2012-05-05
Frecuencia de uso: 1
Calidad:

Albanés

Lartësia e saj Mbretërore është Konkubina Li e Qin.

Inglés

Her Royal Highness is no Concubine Li of Qin

Última actualización: 2016-10-27
Frecuencia de uso: 1
Calidad:

Albanés

Freddy Li e ka policinë në dorë të lutem mos i thuaj asgje askujt.

Inglés

Freddy Li pay police not to interfere. Please, you must say nothing.

Última actualización: 2016-10-27
Frecuencia de uso: 1
Calidad:

Albanés

Emri imë është inspektori Li, E kam qelësin e sirtarit të Su Jang-ut

Inglés

Teacher, My name is Inspector Lee. We have a key to Soo Yung's locker,

Última actualización: 2016-10-27
Frecuencia de uso: 1
Calidad:

Albanés

Si do te dukej po ta dinin të gjith që inspektori Li e ka vëllaun kriminel?

Inglés

How would it look if Hong Kong's great Inspector Lee... had a brother on the wrong side of the law?

Última actualización: 2016-10-27
Frecuencia de uso: 1
Calidad:

Albanés

Li, e gjith jeta me ka shkuar para syve për 3 vjet do te martohem me Kineze do kemi 3 fëmijë dhe restorant...

Inglés

Lee, my... my whole life flashed in front of me. In 3 years i've been married to this American Chinese woman, we had 3 kids, they just looked like you. only they're adopted...

Última actualización: 2016-10-27
Frecuencia de uso: 1
Calidad:

Albanés

Princesha Ok Soo do të jetë Konkubina Li e Qin Si pasojë e marrëveshjes mes vendeve tona, princesha Ok Soo është udhëzuar që të veprojë në këtë mënyrë.

Inglés

Princess Ok Soo shall be Concubine Li of Qin, for our nations' mutual concord.

Última actualización: 2016-10-27
Frecuencia de uso: 1
Calidad:

Albanés

Li e kap nga ana e sipërme, mund të durojë Çingu? Li e kap nga ana e sipërme, mund të durojë Çingu?

Inglés

Lee has the upper hand, can Ching last?

Última actualización: 2016-10-27
Frecuencia de uso: 1
Calidad:

Obtenga una traducción de calidad con
4,401,923,520 contribuciones humanas

Usuarios que están solicitando ayuda en este momento:Utilizamos cookies para mejorar nuestros servicios. Al continuar navegando está aceptando su uso. Más información. De acuerdo