Preguntar a Google

Usted buscó: oliverit (Albanés - Rumano)

Contribuciones humanas

De traductores profesionales, empresas, páginas web y repositorios de traducción de libre uso.

Añadir una traducción

Albanés

Rumano

Información

Albanés

Epo, çdo bashkëpunëtor i Oliverit është...

Rumano

Orice asociat al lui Oliver este...

Última actualización: 2016-10-28
Frecuencia de uso: 1
Calidad:

Albanés

Pse duhet ti thoje për punën Oliverit?

Rumano

De ce a trebuit să-i spui ceva lui Oliver despre slujbă?

Última actualización: 2016-10-28
Frecuencia de uso: 1
Calidad:

Albanés

Nuk dua të jem valixhja e bamirësisë së Oliverit, mirë?

Rumano

Nu vreau să fiu cazul caritabil al lui Oliver, bine?

Última actualización: 2016-10-28
Frecuencia de uso: 1
Calidad:

Albanés

Më vjen keq nëse të kam shtyrë shumë për punën e Oliverit.

Rumano

Îmi pare rău dacă te-am presat prea mult cu slujba la Oliver.

Última actualización: 2016-10-28
Frecuencia de uso: 1
Calidad:

Albanés

Ke menduar t'i kërkosh Oliverit të të gjejë një punë?

Rumano

Te-ai gândit vreodată să-i ceri o slujbă lui Oliver?

Última actualización: 2016-10-28
Frecuencia de uso: 1
Calidad:

Albanés

Ne kemi, besoj shumica prej nesh, viktima të kërkesës të Sër Oliverit.

Rumano

Cred că marea noastră majoritate a fost victima cerinţelor d-lui Oliver.

Última actualización: 2016-10-28
Frecuencia de uso: 1
Calidad:

Albanés

A ka kjo t'ju japë ndonjë ide të reja ... pra dikush ka nevoje per palcen e OLIVERIT?

Rumano

Asta îti dă vreo idee nouă despre cine ar avea nevoie de măduva osoasă a lui Oliver?

Última actualización: 2016-10-28
Frecuencia de uso: 1
Calidad:

Albanés

Edhe po të mos ishte, mes mamit tim dhe Oliverit dhe të gjithëve në jetën time, jam mësuar me këtë tani, prandaj...

Rumano

Chiar dacă nu ar fi, între mama şi Oliver şi toţi ceilalţi din întreaga mea viaţă, sunt obişnuită cu ea, aşa că...

Última actualización: 2016-10-28
Frecuencia de uso: 1
Calidad:

Albanés

Ti aktualisht mendon se ajo eshte mamaje e oliverit... Jetoi prane nje klubi metalesh... ..Dhe se ai mund të dëgjonte muzikë, ndërsa ai ishte ende brenda në mitër? Po.

Rumano

Chiar crezi că mama lui Oliver a locuit lângă un club de muzică heavy metal si că a putut să audă muzica în timp ce încă era în burta ei?

Última actualización: 2016-10-28
Frecuencia de uso: 1
Calidad:

Obtenga una traducción de calidad con
4,401,923,520 contribuciones humanas

Usuarios que están solicitando ayuda en este momento:Utilizamos cookies para mejorar nuestros servicios. Al continuar navegando está aceptando su uso. Más información. De acuerdo