Preguntar a Google

Usted buscó: intensely (Inglés - Albanés)

Contribuciones humanas

De traductores profesionales, empresas, páginas web y repositorios de traducción de libre uso.

Añadir una traducción

Inglés

Albanés

Información

Inglés

- Intensely.

Albanés

Intensivisht.

Última actualización: 2016-10-27
Frecuencia de uso: 1
Calidad:

Inglés

You feel so intensely.

Albanés

Ke kaq ndjenja të fuqishme..

Última actualización: 2016-10-27
Frecuencia de uso: 1
Calidad:

Inglés

Intensely I seek you.

Albanés

Të kërkoj me shumë intensitet.

Última actualización: 2016-10-27
Frecuencia de uso: 1
Calidad:

Inglés

She's intensely private.

Albanés

Ajo është personalisht e fortë.

Última actualización: 2016-10-27
Frecuencia de uso: 1
Calidad:

Inglés

It is a Fire, intensely hot.

Albanés

(Ajo është) zjarr i vrullshëm.

Última actualización: 2014-07-03
Frecuencia de uso: 1
Calidad:

Inglés

It is a Fire, intensely hot.

Albanés

Zjarr i këndellur!

Última actualización: 2014-07-03
Frecuencia de uso: 1
Calidad:

Inglés

It is a Fire, intensely hot.

Albanés

Është zjarri me nxehtësi shumë të lartë.

Última actualización: 2014-07-03
Frecuencia de uso: 1
Calidad:

Inglés

I found them intensely erotic.

Albanés

Ishte kaq, eksituese për mua.

Última actualización: 2016-10-27
Frecuencia de uso: 1
Calidad:

Inglés

intensely loving and of matching age.

Albanés

Të dashuruara (për burrat e vet), të një moshe.

Última actualización: 2014-07-03
Frecuencia de uso: 1
Calidad:

Inglés

intensely loving and of matching age.

Albanés

Tërheqëse për ata, dhe të një moshe,

Última actualización: 2014-07-03
Frecuencia de uso: 1
Calidad:

Inglés

intensely loving and of matching age.

Albanés

të dashura për bashkëshortët e tyre dhe moshatare me ta –

Última actualización: 2014-07-03
Frecuencia de uso: 1
Calidad:

Inglés

But boiling and intensely cold water,

Albanés

Përveç qelb e ujë të vluar,

Última actualización: 2014-07-03
Frecuencia de uso: 1
Calidad:

Inglés

But boiling and intensely cold water,

Albanés

Përveç ujë të valë e kalbësirë.

Última actualización: 2014-07-03
Frecuencia de uso: 1
Calidad:

Inglés

But boiling and intensely cold water,

Albanés

përpos ujit të vluar dhe qelbësirave,

Última actualización: 2014-07-03
Frecuencia de uso: 1
Calidad:

Inglés

It's an intensely personal decision.

Albanés

si mendon ke ndërruar anën? -kjo është zgjedhja.

Última actualización: 2016-10-27
Frecuencia de uso: 1
Calidad:

Inglés

Surely your Lord is Intensely Loving, Most Merciful.

Albanés

Vërtet, Zoti juaj është shumë Bamirës dhe shumë Mëshirues.

Última actualización: 2014-07-03
Frecuencia de uso: 1
Calidad:

Inglés

And the jinn We created before, of intensely hot fire.

Albanés

E xhinët i krijuam më parë nga zjarri, nga flaka e fortë.

Última actualización: 2014-07-03
Frecuencia de uso: 1
Calidad:

Inglés

And the jinn We created before, of intensely hot fire.

Albanés

Kurse exhinët, qysh më parë i kemi krijuar nga zjarri semum (i këndellur).

Última actualización: 2014-07-03
Frecuencia de uso: 1
Calidad:

Inglés

And the jinn We created before, of intensely hot fire.

Albanés

kurse xhindet i kemi krijuar që më parë nga zjarri i flakët.

Última actualización: 2014-07-03
Frecuencia de uso: 1
Calidad:

Inglés

They will [enter to] burn in an intensely hot Fire.

Albanés

Ato hyjnë në zjarrin të ndezur fort,

Última actualización: 2014-07-03
Frecuencia de uso: 1
Calidad:

Obtenga una traducción de calidad con
4,401,923,520 contribuciones humanas

Usuarios que están solicitando ayuda en este momento:Utilizamos cookies para mejorar nuestros servicios. Al continuar navegando está aceptando su uso. Más información. De acuerdo