Preguntar a Google

Usted buscó: integrētspēju (Letón - Búlgaro)

Contribuciones humanas

De traductores profesionales, empresas, páginas web y repositorios de traducción de libre uso.

Añadir una traducción

Letón

Búlgaro

Información

Letón

To uzlabotās spējas, resursi un starpkultūru lietpratība uzlabo lēmumu pieņemšanas un pakalpojumu sniegšanas procesa kvalitāti un integrētspēju.

Búlgaro

Констатацията, че един от най-решаващите фактори за гражданско участие е бил простият факт, че лицето е било поканено от една организация, е довела до последващ проект, „WinAct: Привличане на имигранти като активни членове“.

Última actualización: 2014-02-06
Frecuencia de uso: 1
Calidad:

Letón

Tādas parādības kā interneta, finanšu sistēmu, novecojošas ekonomikas un ekoloģiskās sabiedrības pieaugums ļoti skaidri norāda uz to, kā ir jādomā un jāreaģē uz šiem jautājumiem visās to integrētspējas un inovācijas dimensijās vienlaicīgi.

Búlgaro

Явления като разрастването на интернет и на финансовите системи, застаряването на икономиката, както и екологичното общество съвсем ясно показват, че по тези въпроси трябва да се мисли и да се търсят отговори, като едновременно се отчитат измеренията приобщаване и иновации.

Última actualización: 2014-11-18
Frecuencia de uso: 1
Calidad:

Letón

Inovācija var izraisīt integrētspējas samazināšanos, kā tas ir vērojams, piemēram, attiecībā uz digitālo plaisu vai darba tirgus segmentāciju.

Búlgaro

Иновациите могат да доведат до по-слаба степен на приобщаване, както може да се види например от явленията с цифровото разделение или сегментацията на пазара на труда.

Última actualización: 2014-11-18
Frecuencia de uso: 1
Calidad:

Obtenga una traducción de calidad con
4,401,923,520 contribuciones humanas

Usuarios que están solicitando ayuda en este momento:Utilizamos cookies para mejorar nuestros servicios. Al continuar navegando está aceptando su uso. Más información. De acuerdo