Preguntar a Google

Usted buscó: sürdürmesinden (Turco - Albanés)

Contribuciones humanas

De traductores profesionales, empresas, páginas web y repositorios de traducción de libre uso.

Añadir una traducción

Turco

Albanés

Información

Turco

Soyumuzu sürdürmeyi unutma.

Albanés

Mbaj mend të mbrosh racën.

Última actualización: 2016-10-29
Frecuencia de uso: 1
Calidad:

Turco

Lütfen seninle çalışmayı sürdürmeme izin ver.

Albanés

Të lutem më lër të vazhdoj të punoj me ty.

Última actualización: 2016-10-29
Frecuencia de uso: 1
Calidad:

Turco

İnanılmaz derecede çekici. Arkadaş bulma ve bunu sürdürmede zorluk.

Albanés

Sharmi sipërfaqësor, vështirë bëjnë miq.

Última actualización: 2016-10-29
Frecuencia de uso: 1
Calidad:

Turco

Blöfü sürdürmeye çalışıyor.

Albanés

Po përpiqet të mbrojë bllofin.

Última actualización: 2016-10-29
Frecuencia de uso: 1
Calidad:

Turco

Söylememe izin verirsen, düşünüyorum ki yapabileceğin en iyi şey, Emma hala burdaymış gibi hayatını sürdürmeye çalışmalısın.

Albanés

Vetëm do të them se do të ishte më mirë të jetosh jetën tënde sikur Ema është akoma këtu.

Última actualización: 2016-10-29
Frecuencia de uso: 1
Calidad:

Turco

Bak, Michael. Çocukların hatrı için seninle medeni bir ilişki sürdürmeye çalışıyorum.

Albanés

Shiko, Majkëll, po mundohem të kem një lidhje të civilizuar me ty për hir të fëmijëve.

Última actualización: 2016-10-29
Frecuencia de uso: 1
Calidad:

Turco

Kelly Reyes servis atmaya gidip bu Kül Kedisi masalını sürdürmeye çalışacak.

Albanés

Keli Rejes do shërbejë dhe të shohim nëse mund ta vazhdojnë historinë e Hirushes.

Última actualización: 2016-10-29
Frecuencia de uso: 1
Calidad:

Turco

Yazarlıktaki başarını sürdürmen için.

Albanés

Paq fat me shkrimin.

Última actualización: 2016-10-29
Frecuencia de uso: 1
Calidad:

Turco

Ve eğer üzerinde gelirsem hayatını sürdürmeni istiyorum.

Albanés

Po erdha mbi mburojë, dua që ti të vazhdosh jetën.

Última actualización: 2016-10-29
Frecuencia de uso: 1
Calidad:

Turco

Daha önce söylediğim gibi kahrolası hayatını sürdürmene izin vermemin iki nedeni var.

Albanés

Siç të thashë, nuk të vrava për dy arsye.

Última actualización: 2016-10-29
Frecuencia de uso: 1
Calidad:

Turco

Hayatımı adadığım işi sürdürme şerefini sana verdim

Albanés

- Por ti s'e bëre. - Saktë.

Última actualización: 2016-10-29
Frecuencia de uso: 1
Calidad:

Turco

Ve ben de işi tek başıma sürdürmeye çalıştım fakat...

Albanés

Dhe u perpoqa ta mbaja per vete,por... .

Última actualización: 2016-10-29
Frecuencia de uso: 1
Calidad:

Turco

"Amaçsız bir hayat sürdürmenin anlamı yok.

Albanés

Meqenëse nuk kam më asnjë synim, nuk dua edhe të jetoj më!

Última actualización: 2016-10-29
Frecuencia de uso: 1
Calidad:

Advertencia: contiene formato HTML invisible

Turco

Yaşamı sürdürme şeklim bu değil, ama Damon'ın öyle.

Albanés

Nuk është kjo mënyra, që zgjedh për të mbijetuar, por Dejmon po.

Última actualización: 2016-10-29
Frecuencia de uso: 1
Calidad:

Turco

Bizim aramamızı sürdürmemiz gerekecek...

Albanés

Duhet të fillojmë menjëherë kërkimin.

Última actualización: 2016-10-29
Frecuencia de uso: 1
Calidad:

Turco

Dinimi ve inancımı sürdürmeme izin verilecek. Gelenek ve göreneklerimi, ve dinimi hiçbir şekilde değiştirmeye zorlanmayacağım!

Albanés

Unë do të lejoja të mbashë fenë time,besimin tim ndiqni zakonet dhe traditat e mia dhe në asnjë rrethanë, unë do të jem i detyruar në konvertimin!

Última actualización: 2016-10-29
Frecuencia de uso: 1
Calidad:

Turco

Eğer bunları kaybedecek olursak, çok ciddi problemler ortaya çıkar. çünkü hayatımızı sürdürmemizi sağlayan yiyecekler yok olacak.

Albanés

Nëse do të humbasin ne kemi probleme serioze sepse ku tjetër kemi nevojë të ndërtojmë kur është fjala për ushqimin tonë është?

Última actualización: 2016-10-29
Frecuencia de uso: 1
Calidad:

Turco

Sana Batı Bürosunu burada kontrolü sürdürmen için verdim.

Albanés

Të dërgova në Ksiçang. Tani je ti përgjegjës i këtij pallati.

Última actualización: 2016-10-29
Frecuencia de uso: 1
Calidad:

Turco

Efendimizin davasını sürdürmeyi ve mutlu bir aile kurmayı umduk.

Albanés

Shpresuam ta zgjidhim çështjen e Mësuesit, dhe të kemi një familje të lumtur.

Última actualización: 2016-10-29
Frecuencia de uso: 1
Calidad:

Turco

Bu oyunu sürdürmeye gerek kalmadı. Küreyi okyanusa atıp eve dönme vakti geldi.

Albanés

Është koha Që ta hedhim në oQean dhe të shkojmë në shtëpi.

Última actualización: 2016-10-29
Frecuencia de uso: 1
Calidad:

Obtenga una traducción de calidad con
4,401,923,520 contribuciones humanas

Usuarios que están solicitando ayuda en este momento:Utilizamos cookies para mejorar nuestros servicios. Al continuar navegando está aceptando su uso. Más información. De acuerdo