Vous avez cherché: konstandinoviç (Albanais - Turc)

Contributions humaines

Réalisées par des traducteurs professionnels, des entreprises, des pages web ou traductions disponibles gratuitement.

Ajouter une traduction

Albanais

Turc

Infos

Albanais

në rast se ai nuk e bën këtë, partia do të kërkojë dorëheqjen e tij, tha konstandinoviç.

Turc

konstantinoviç, bunu yapmadığı takdirde partinin savcının istifasını isteyeceğini belirtti.

Dernière mise à jour : 2016-01-20
Fréquence d'utilisation : 1
Qualité :

Albanais

anëtarë të grupit kriminal: aleksandër simoviç, vladimir milisavljeviç, ninoslav konstandinoviç dhe sretko kaliniç morën nga 35 vjet burg secili.

Turc

zemun çetesi adlı süç örgütünün üyeleri aleksandar simoviç, vladimir milisavlyeviç, ninoslav konstantinoviç ve sretko kaliniç de 35'er yıl hapis cezası aldılar.

Dernière mise à jour : 2016-01-20
Fréquence d'utilisation : 2
Qualité :

Albanais

krsmanoviç thoshte se ai ishte pranë ndërtesës qeveritare në 12 mars 2003 kur dëgjoi dy të shtëna dhe se një tjetër i dyshuar, ninoslav konstandinoviç, më pas i tha atij se jovanoviç kishte shtënë.

Turc

krsmanoviç, 12 mart 2003 tarihinde iki silah sesini duyduğunda sırp hükümet binası yakınlarında olduğunu ve ninoslav konstantinoviç adlı diğer bir zanlının daha sonra kendisine atışları jovanoviç'in yaptığını söylediğini belirtti.

Dernière mise à jour : 2016-01-20
Fréquence d'utilisation : 1
Qualité :

Albanais

gjykata e lartë veç kësaj konfirmoi dënimet 35-vjeçare për aleksander simoviç, ninoslav konstandinoviç dhe vladimir milisavljeviç, të gjithë anëtarë të një grupi kriminal të quajtur klani zemun.

Turc

yüksek mahkeme ayrıca, tümü de zemun Çetesi adlı bir suç örgütünün üyeleri olan aleksandar simoviç, ninoslav konstantinoviç ve vladimir milisavlyeviç'e verilen 35'er yıllık hapis cezalarını da onadı.

Dernière mise à jour : 2016-01-20
Fréquence d'utilisation : 2
Qualité :

Albanais

"me sa duket ligji që zbatohet për të tjerët nuk zbatohet për marko millosheviç dhe mira millosheviç," citonte radio 92 me bazë në beograd, konstandinoviç të thoshte të premten .

Turc

konstantinoviç belgrad merkezli b92 radyosu tarafından cuma günü aktarılan sözlerinde, "görünen o ki, diğerleri için geçerli olan kanun marko miloseviç ve mira markoviç için geçerli değil," dedi.

Dernière mise à jour : 2016-01-20
Fréquence d'utilisation : 1
Qualité :

Avertissement : un formatage HTML invisible est présent

Albanais

krsmanoviç thoshte se ai ishte pranë ndërtesës qeveritare në 12 mars 2003 kur dëgjoi dy të shtëna dhe se një tjetër i dyshuar, ninoslav konstandinoviç, më pas i tha atij se jovanoviç kishte shtënë. gjyqi është errësuar pjesërisht nga vërejtjet kontradiktore nga ministri i ri i brendshëm dragan joçiç, që u duk se sugjeroi gjatë një interviste në 10 prill se do të niste një hetim i ri i policisë për vrasjen. joçiç më pas tha se komenteve të tij në të përditshmen e beogradit blic i kishin bërë bujë dhe se rasti nuk do të rihapej. sipas ish zëvendës ministrit të policisë, nenad miliç, një hetim i ri kishte gjasa të mos zbulonte asgjë të re. "

Turc

krsmanoviç, 12 mart 2003 tarihinde iki silah sesini duyduğunda sırp hükümet binası yakınlarında olduğunu ve ninoslav konstantinoviç adlı diğer bir zanlının daha sonra kendisine atışları jovanoviç'in yaptığını söylediğini belirtti. 10 nisan günü yapılan bir röportaj sırasında cinayet hakkında yeni bir polis soruşturması açılmasını önerir gibi görünen yeni içişleri bakanı dragan jociç'in tartışmalı açıklamalarıyla davaya gölge düşmüş durumda. jociç daha sonra belgrad'ın günlük blic gazetesine yaptığı yorumların sansasyon amaçlı kullanıldığını ve davanın yeniden açılmayacağını söyledi. eski polis bakan yardımcısı nenad miliç'e göre, yeni bir soruşturmada yeni şeylerin ortaya çıkarılma ihtimali düşük.

Dernière mise à jour : 2012-04-06
Fréquence d'utilisation : 1
Qualité :

Avertissement : un formatage HTML invisible est présent

Obtenez une traduction de meilleure qualité grâce aux
4,401,923,520 contributions humaines

Les utilisateurs demandent maintenant de l'aide :Nous utilisons des cookies pour améliorer votre expérience utilisateur sur notre site. En poursuivant votre navigation, vous déclarez accepter leur utilisation. En savoir plus. OK