Hai cercato la traduzione di difekt da Albanese a Greco

Contributi umani

Da traduttori professionisti, imprese, pagine web e archivi di traduzione disponibili gratuitamente al pubblico.

Aggiungi una traduzione

Albanese

Greco

Informazioni

Albanese

difekt defibrillatori.

Greco

Ελαττωματική μονάδα ηλεκτροσόκ.

Ultimo aggiornamento 2016-10-27
Frequenza di utilizzo: 1
Qualità:

Albanese

eshtë disi difekt?

Greco

Μήπως στέκεσαι σε λακούβα;

Ultimo aggiornamento 2016-10-27
Frequenza di utilizzo: 1
Qualità:

Albanese

kjo ka ndonje difekt.

Greco

Μεγάλη βλάβη από την κατασκευή της.

Ultimo aggiornamento 2016-10-27
Frequenza di utilizzo: 1
Qualità:

Albanese

koha e bllokimit. kemi difekt

Greco

Ώρα για μποτιλιάρισμα. Κύριε Σκότ, σήκωσε το τηλέφωνο παρακαλώ. Κύριε Σκοτ, σήκωσε το ...

Ultimo aggiornamento 2016-10-27
Frequenza di utilizzo: 1
Qualità:

Albanese

ky nuk eshte difekt nuk kemi fuqi

Greco

Δεν είναι σπάσιμο. Έχουμε ρεύμα.

Ultimo aggiornamento 2016-10-27
Frequenza di utilizzo: 1
Qualità:

Albanese

s'ka ndonjë difekt të madh. -mirë.

Greco

'Ισως σου βρει και μια πέτρα να του βάλεις.

Ultimo aggiornamento 2016-10-27
Frequenza di utilizzo: 1
Qualità:

Albanese

Çojeni të burgosurën dhe kloni me difekt tek djegësi.

Greco

Πάρτε την αιχμάλωτη και τον κλώνο στον αποτεφρωτή!

Ultimo aggiornamento 2016-10-27
Frequenza di utilizzo: 1
Qualità:

Albanese

unë e kuptoj shërbimi juaj ka difekt, dhe ka nje takim për të enjten.

Greco

Γεια σας, τηλεφωνώ από την Νετκομ. Πληροφορήθηκα ότι το ηλεκτρικό σας σύστημα είναι εκτός λειτουργίας και ότι κανονίστηκε ένα ραντεβού για την Πέμπτη.

Ultimo aggiornamento 2016-10-27
Frequenza di utilizzo: 1
Qualità:

Albanese

koha do ta kurojë këtë difekt, ashtu siç ben me të gjithë budallenjtë e rinj.

Greco

Ο χρόνος θα θεραπεύσει την ασθένειά του, όπως κάνει σ' όλους τους ηλίθιους άντρες.

Ultimo aggiornamento 2016-10-27
Frequenza di utilizzo: 1
Qualità:

Albanese

ndoshta ka pesuar difekt kompjutri, por nuk kemi veglat e duhura qe ta provoshim ketu.

Greco

- Δεν ξέρω. Μάλλον κάτι έπαθε ο υπολογιστής, αλλά δεν έχουμε τον εξοπλισμό να το δοκιμάσουμε εδώ.

Ultimo aggiornamento 2016-10-27
Frequenza di utilizzo: 1
Qualità:

Albanese

sepse gjaku i tyre nuk përmban hemoglobinë. pra është një difekt gjenetik, njësoj si anemia emolitike.

Greco

Είναι γενετικό ελάττωμα, Σαν την αιμολυτική αναιμία.

Ultimo aggiornamento 2016-10-27
Frequenza di utilizzo: 1
Qualità:

Albanese

një zëdhënës megjithatë, theksoi se vendimi i së enjtes ka të bëjë me një difekt procedurial por nuk ka efekt praktik.

Greco

Ωστόσο, εκπρόσωπος Τύπου τόνισε ότι η απόφαση της Πέμπτης σχετίζεται με διαδικαστική παρατυπία, χωρίς να έχει πρακτική επίδραση.

Ultimo aggiornamento 2012-04-06
Frequenza di utilizzo: 1
Qualità:

Albanese

një difekt linje ose ndërprerje hidrocentrali në kroaci apo gjëkundi tjetër në rrjet, mund të shkaktojë ndërprerje në vendet fqinjë.

Greco

Μια προβληματική γραμμή ισχύος ή διακοπή ρευματοδότησης στην Κροατία -- ή οπουδήποτε αλλού στο δίκτυο -- μπορεί να προκαλέσει διακοπές στις γειτονικές χώρες.

Ultimo aggiornamento 2016-01-20
Frequenza di utilizzo: 2
Qualità:

Albanese

megjithatë, shton nenadiç, legjislacioni vuan nga një difekt serioz: ai nuk lejon që informacioni mbi të ardhurat dhe pasurinë të jetë i hapur për publikun.

Greco

Ωστόσο, ο Νενάντιτς προσθέτει ότι η νομοθεσία πάσχει από σοβαρή αδυναμία: δεν επιτρέπει τη δημοσίευση πληροφοριών περιουσιακών στοιχείων και εισοδημάτων στον κόσμο.

Ultimo aggiornamento 2016-01-20
Frequenza di utilizzo: 1
Qualità:

Albanese

një tjetër difekt në politikën e taksave është vazhdimi i operimit të dyqaneve djuti-fri, që bejrli thotë se rezultojnë në humbje të ndjeshme për buxhetin e shtetit.

Greco

Μια άλλη ανεπάρκεια στη φορολογική πολιτική είναι η συνεχής λειτουργία των καταστημάτων αδασμολόγητων ειδών, η οποία, σύμφωνα με τον Μπέιρλε, έχει ως αποτέλεσμα σημαντικές ζημίες στον κρατικό προϋπολογισμό.

Ultimo aggiornamento 2016-01-20
Frequenza di utilizzo: 1
Qualità:

Albanese

rezultoi se ishte vetëm një difekt i vogël teknik i sistemit tonë. një mbivendosje e një kodi të vjetër të programit... .. që përdorëm për të mësuar gjuhën angleze.

Greco

Φαίνεται πως ήταν μόνο μια βλάβη στο σύστημά μας μια επικάλυψη από κάποιο παλιό πρόγραμμα εκμάθησης γλώσσας που χρησιμοποιήσαμε για να μάθουμε Αγγλικά.

Ultimo aggiornamento 2016-10-27
Frequenza di utilizzo: 1
Qualità:

Albanese

një tjetër difekt në politikën e taksave është vazhdimi i operimit të dyqaneve djuti- fri, që bejrli thotë se rezultojnë në humbje të ndjeshme për buxhetin e shtetit.

Greco

"Ποιοι έχουν κέρδος απ 'αυτό;" αναρωτήθηκε ο Αμερικανός διπλωμάτης, παροτρύνοντας τα πολιτικά κόμματα να πατάξουν τις διασυνδέσεις με τη γκρίζα οικονομία.

Ultimo aggiornamento 2012-04-06
Frequenza di utilizzo: 1
Qualità:

Attenzione: contiene formattazione HTML nascosta

Albanese

megjithatë, shton nenadiç, legjislacioni vuan nga një difekt serioz: ai nuk lejon që informacioni mbi të ardhurat dhe pasurinë të jetë i hapur për publikun. ministri i administratës shtetërore, zoran lonçar i cili propozoi ligjin, thotë se qeveria po i jep përparësinë e saj kryesore miratimit të tij dhe kjo është se pse po shtyhet nëpër një procedurë të përshpejtuar.

Greco

Ο νόμος αναφέρεται στη συμφωνία συνασπισμού που υπεγράφη μεταξύ του Δημοκρατικού Κόμματος της Σερβίας, του g17 plus και του Σερβικού Κινήματος Ανανέωσης. Ο Λοντσάρ επιβεβαίωσε ότι οι πληροφορίες που συλλέχθηκαν στο πλαίσιο του νέου νόμου δεν θα δημοσιευθούν στον κόσμο.

Ultimo aggiornamento 2012-04-06
Frequenza di utilizzo: 1
Qualità:

Ottieni una traduzione migliore grazie a
4,401,923,520 contributi umani

Ci sono utenti che chiedono aiuto:I cookie ci aiutano a fornire i nostri servizi. Utilizzando tali servizi, accetti l'utilizzo dei cookie da parte nostra. Maggiori informazioni. OK