Hai cercato la traduzione di bukvalisht da Albanese a Inglese

Contributi umani

Da traduttori professionisti, imprese, pagine web e archivi di traduzione disponibili gratuitamente al pubblico.

Aggiungi una traduzione

Albanese

Inglese

Informazioni

Albanese

kësaj here bukvalisht.

Inglese

i didn't think it'd be literally.

Ultimo aggiornamento 2016-10-27
Frequenza di utilizzo: 1
Qualità:

Albanese

ky djalosh jeton bukvalisht 3 blloqe që këtu.

Inglese

this guy here is literally three blocks away on linden.

Ultimo aggiornamento 2016-10-27
Frequenza di utilizzo: 1
Qualità:

Albanese

e përsërisë ka kërcyer në gropë. bukvalisht ka kërcyer në gropë.

Inglese

grabbingonto ahose that was attached to nothing... he literally dove right into the mine.

Ultimo aggiornamento 2016-10-27
Frequenza di utilizzo: 1
Qualità:

Albanese

unë e humba virgjiritetin dhe prindërit të mi e bënë këtë rast federal, bukvalisht.

Inglese

i lose my virginity and my parents make a federal case out of it. literally.

Ultimo aggiornamento 2016-10-27
Frequenza di utilizzo: 1
Qualità:

Albanese

bukvalisht, kur jashtë shoh se dikush e nxjerr kremin, mendoj që do ti mëshoj.

Inglese

literally when i'm in public and i see someone pull out hand cream,

Ultimo aggiornamento 2016-10-27
Frequenza di utilizzo: 1
Qualità:

Albanese

pjesa e qiellit e mbuluar me radar bukvalisht është kapluar me pulse të radio frekuencës.

Inglese

space of the sky covered by radar scan pulses of energy

Ultimo aggiornamento 2016-10-27
Frequenza di utilizzo: 1
Qualità:

Albanese

unë mundohem për atë që unë jam një njeri holivudian kjo ështëh ajo që kurrë nuknkam qenë i liruar bukvalisht deri më tani.

Inglese

i'm having trouble because i'm a hollywood hack who never gave actual literature a real shot. - until now.

Ultimo aggiornamento 2016-10-27
Frequenza di utilizzo: 1
Qualità:

Albanese

bukvalisht mund të thuani që me dikë mu tani jeni takuar dhe po uleni largas. duke i shikuar ata të vdekur të ftohtë derisa janë duke biseduar për nipin e tyre, dhe atëherë duke pordhur sa më shumë që është e mundur.

Inglese

like, you could literally be talking to someone you just met and be sitting this far away from them and look them dead in the eye as they talk about their grandson and just fart as loud as you humanly can.

Ultimo aggiornamento 2016-10-27
Frequenza di utilizzo: 1
Qualità:

Ottieni una traduzione migliore grazie a
4,401,923,520 contributi umani

Ci sono utenti che chiedono aiuto:I cookie ci aiutano a fornire i nostri servizi. Utilizzando tali servizi, accetti l'utilizzo dei cookie da parte nostra. Maggiori informazioni. OK