Hai cercato la traduzione di přiměřeněji da Ceco a Slovacco

Contributi umani

Da traduttori professionisti, imprese, pagine web e archivi di traduzione disponibili gratuitamente al pubblico.

Aggiungi una traduzione

Ceco

Slovacco

Informazioni

Ceco

3.4 v reakci na charakter "plánu d" evropské komise výbor vyzývá evropskou komisi a zejména její zastoupení v členských státech, aby plně zapojily členy výboru do všech iniciativ, jež mají za cíl podporovat diskusi na úrovni členských států, čímž zajistí, že bude systematičtěji a přiměřeněji slyšen hlas organizované občanské společnosti.

Slovacco

3.4 v duchu "plánu d" európskej komisie výbor vyzýva európsku komisiu a najmä jej zástupcov v členských štátoch, aby plne zapojili členov výboru do všetkých iniciatív zameraných na podporu diskusie na úrovni členských štátov, čím bude zaručené, že hlas organizovanej občianskej spoločnosti bude zohľadnený systematickejšie a primeranejšie.

Ultimo aggiornamento 2008-03-04
Frequenza di utilizzo: 2
Qualità:

Riferimento: Anonimo
Attenzione: contiene formattazione HTML nascosta

Ceco

6.1 i když jsou změny odehrávající se v mexiku vnímány pozitivně, chybí přesto řada reforem. mj. je nutné posílit právní stát a zaručit tak svobodu a právní jistotu, řešit problémy justice, dělit přiměřeněji majetek, zlepšit sociální ochranu, postarat se o přístup k hodnotnému vzdělání a zdravotnictví a nechat růst domácí trh především prostřednictvím msp, přičemž sociální soudržnost musí být hlavní osou všech zlepšení, aby mexiko mohlo být považováno za rozvinutou zemi se všemi zárukami.

Slovacco

6.1 aj keď sú zmeny odohrávajúce sa v mexiku vnímané pozitívne, napriek tomu chýba celý rad reforiem. okrem iného je nutné posilniť právny štát a zaručiť tak slobodu a právnu istotu, riešiť problémy justície, zabezpečiť primeranejšiu deľbu majetku, zlepšiť sociálnu ochranu, postarať sa o prístup k hodnotnému vzdelaniu a zdravotníctvu a nechať rásť domáci trh najmä prostredníctvom msp. avšak na to, aby mexiko mohlo byť považované za rozvinutú krajinu so všetkými zárukami, hlavnou osou všetkých reforiem musí byť sociálna súdržnosť.

Ultimo aggiornamento 2008-03-04
Frequenza di utilizzo: 2
Qualità:

Riferimento: Anonimo

Ceco

finanční řízení bude probíhat na úrovni os priorit, ne samotných opatřeních, a finanční kontrola a hodnocení by byly přiměřenějí a decentralizované.

Slovacco

finančné riadenie sa uskutoční na úrovni hlavných zásad, a nie na úrovni samotných opatrení; finančná kontrola a hodnotenie by tak získali vyí stupeň proporcionality a decentralizácie.

Ultimo aggiornamento 2014-02-06
Frequenza di utilizzo: 1
Qualità:

Riferimento: Anonimo

Ottieni una traduzione migliore grazie a
4,401,923,520 contributi umani

Ci sono utenti che chiedono aiuto:I cookie ci aiutano a fornire i nostri servizi. Utilizzando tali servizi, accetti l'utilizzo dei cookie da parte nostra. Maggiori informazioni. OK