Hai cercato la traduzione di perkthim gjermanisht shqip da Tedesco a Albanese

Contributi umani

Da traduttori professionisti, imprese, pagine web e archivi di traduzione disponibili gratuitamente al pubblico.

Aggiungi una traduzione

Tedesco

Albanese

Informazioni

Tedesco

perkthim gjermanisht shqip

Albanese

bisschen

Ultimo aggiornamento 2018-12-27
Frequenza di utilizzo: 1
Qualità:

Riferimento: Anonimo

Tedesco

perkthim gjermanisht shqip

Albanese

dankeschone

Ultimo aggiornamento 2019-01-19
Frequenza di utilizzo: 1
Qualità:

Riferimento: Anonimo

Tedesco

perkthim gjermanisht shqip

Albanese

profil 3 wurde nachgemeldet

Ultimo aggiornamento 2019-01-23
Frequenza di utilizzo: 1
Qualità:

Riferimento: Anonimo

Tedesco

perkthim gjermanisht shqip

Albanese

clockhouse

Ultimo aggiornamento 2019-01-08
Frequenza di utilizzo: 2
Qualità:

Riferimento: Anonimo

Tedesco

perkthim-gjermanisht--shqip

Albanese

perkthim-anglisht - shqip

Ultimo aggiornamento 2017-11-05
Frequenza di utilizzo: 1
Qualità:

Riferimento: Anonimo

Tedesco

perkthim-gjermanisht--shqip. nach

Albanese

perkthim-anglisht - shqip

Ultimo aggiornamento 2018-04-06
Frequenza di utilizzo: 1
Qualità:

Riferimento: Anonimo

Tedesco

fjalor gjermanisht shqip

Albanese

për përkthim shqip

Ultimo aggiornamento 2015-02-02
Frequenza di utilizzo: 1
Qualità:

Riferimento: Anonimo

Tedesco

fjalor gjermanisht shqip

Albanese

deutsch englisch wörterbuch

Ultimo aggiornamento 2015-02-14
Frequenza di utilizzo: 1
Qualità:

Riferimento: Anonimo

Tedesco

perkthim gjermanisht shqipinfluenteri 25 vjeçar në vjollca lajqi lindi në 30 gusht 1994 në hagë. vjollca është një shtetas gjerman, por me origjinë kosovare. ajo është bjond, vijon shkollën fillore në köln êshtë e gjatë1.73 dhe fillon shkollën e mesme të mjeksisë në frankfurt në geteburg në france në belgjikë vjollca lajqi ka punuar si mjek e përgjithshëm në spitalin e këlnit me familjen e saj vjollca idin 4 gjuhë shqip gjermanisht anglisht serbisht vjollca ishte ta

Albanese

perkthim gjermanisht shqipinfluenteri 25 vjeçar në vjollca lajqi lindi në 30 gusht 1994 në hagë. vjollca është një shtetas gjerman, por me origjinë kosovare. ajo është bjond, vijon shkollën fillore në köln ê vetëm e gjatë1.73 dhe fillon shkollën e mesme të mjeksisë në frankfurt në geteburg në france në belgjikë vjollca lajqi ka mundur si mjith e pëmginjit e gjermanisht anglisht serbisht vjollca shfaq ta

Ultimo aggiornamento 2020-01-22
Frequenza di utilizzo: 1
Qualità:

Riferimento: Anonimo

Ottieni una traduzione migliore grazie a
4,401,923,520 contributi umani

Ci sono utenti che chiedono aiuto:I cookie ci aiutano a fornire i nostri servizi. Utilizzando tali servizi, accetti l'utilizzo dei cookie da parte nostra. Maggiori informazioni. OK