Google で調べる

検索ワード: kolumbisë (アルバニア語 - セルビア語)

人による翻訳

プロの翻訳者、企業、ウェブページから自由に利用できる翻訳レポジトリまで。

翻訳の追加

アルバニア語

セルビア語

情報

アルバニア語

Bokseri rumun do të ndeshet me Fulgencio Zuniga të Kolumbisë.

セルビア語

Rumunski bokser boriće se protiv Kolumbijca Fulgencija Zunige.

最終更新: 2016-01-20
使用頻度: 1
品質:

アルバニア語

Dokumentari u prodhua nga Petrit Pula dhe u filmua nga Karina Korrea e Kolumbisë.

セルビア語

Producent filma bio je Petrit Pula, a snimila ga je Karina Korea iz Kolumbije.

最終更新: 2016-01-20
使用頻度: 1
品質:

アルバニア語

Ai po i referohej veprimit të së mërkurës të Kolumbisë për të dëbuar ish- kryeministrin e Kosovës Agim Çeku, i cili kërkohet nga Serbia si i dyshuar për krime lufte.

セルビア語

On je mislio na oduku Kolumbije od srede da protera bivšeg kosovskog premijera Agima Čekua koga Srbija traži zbog navodnih ratnih zločina.

最終更新: 2012-04-07
使用頻度: 1
品質:

アルバニア語

Njoftimet e medias greke cituan zyrtarë të thonë se kokaina e kishte origjinën në Bolivi, kultivuesi i tretë më i madh i shkurreve të koka-s pas Kolumbisë dhe Perusë, sipas Raportit 2009 të Zyrës së OKB për Drogën dhe Krimet në Botë.

セルビア語

Grčki mediji preneli su izjave zvaničnika da kokain potiče iz Bolivije, trećeg po veličini uzgajivača grmlja koke posle Kolumbije i Perua, kako se navodi u Izveštaju o narkoticima u svetu iz 2009. Kancelarije UN za borbu protiv droge i kriminala.

最終更新: 2016-01-20
使用頻度: 1
品質:

人による翻訳を得て
4,401,923,520 より良い訳文を手にいれましょう

ユーザーが協力を求めています。ユーザー体験を向上させるために Cookie を使用しています。弊社サイトを引き続きご利用いただくことで、Cookie の使用に同意していただくことになります。 詳細。 OK