Google で調べる

検索ワード: arian (アルバニア語 - 英語)

人による翻訳

プロの翻訳者、企業、ウェブページから自由に利用できる翻訳レポジトリまで。

翻訳の追加

アルバニア語

英語

情報

アルバニア語

Arian-Alb Sinkronizoi

英語

ALL STUNTS WERE PERFORMED IN CONTROLLED ENVIRONMENTS

最終更新: 2016-10-27
使用頻度: 1
品質:

アルバニア語

Kjo është për Arian.

英語

This is for Arya.

最終更新: 2016-10-27
使用頻度: 1
品質:

アルバニア語

Unë e respektoja shumë Arian, baba.

英語

I respected Arya a lot, papa.

最終更新: 2016-10-27
使用頻度: 1
品質:

アルバニア語

President... si janë vëllezërit e mi arian?

英語

How are my brothers Aryans?

最終更新: 2016-10-27
使用頻度: 1
品質:

アルバニア語

Znj. President, konfirmojmë 10 vëllezër arian ne Fairton.

英語

Mrs. President, we confirm ten Aryan Brotherhood in Fairton.

最終更新: 2016-10-27
使用頻度: 1
品質:

アルバニア語

Shkova të flisja me Arian, por ai nuk ishte në zyrë.

英語

I went to speak to Arya about it, but he was not in the office.

最終更新: 2016-10-27
使用頻度: 1
品質:

アルバニア語

Unë nuk e reflektoj më imazhin e tij si një perfeksion arian.

英語

I no longer reflect his image of Aryan perfection.

最終更新: 2016-10-27
使用頻度: 1
品質:

アルバニア語

Një grabitje me armë e bankës për të ndihmuar financimin e Vëllazërisë arian.

英語

An armed bank robbery to help finance the Aryan Brotherhood.

最終更新: 2016-10-27
使用頻度: 1
品質:

アルバニア語

Do të shkoj direkt tek Zyra e Vigjilencës për t'u ankuar për Arian dhe Devin.

英語

I am going straight to the Vigilance Bureau to complain about Arya and Dev.

最終更新: 2016-10-27
使用頻度: 1
品質:

アルバニア語

10 nga vëllezërit e mi arian janë arrestuar dhe akuzuar nga qeveria ne burgun federal shtetin e New Jersey.

英語

Ten of my Aryan Brothers are arrested stupid government charges a federal penitentiary the state of New Jersey.

最終更新: 2016-10-27
使用頻度: 1
品質:

アルバニア語

Pjesa tjetër po përpunohet me shpresë të zgjidhjes së tyre deri nga fundi i vitit të ardhshëm, thotë për SETimes zëdhënësi i agjencisë Arian Krasniqi.

英語

The rest are being processed in hopes of resolving them by the end of next year, agency spokesman Arian Krasniqi tells SETimes.

最終更新: 2016-01-20
使用頻度: 1
品質:

アルバニア語

Por zëdhënesja e NATO-s Arian Kuentier theksoi se askush nuk e di se cilët vende do të ftohen për t'u pranuar këtë vit.

英語

But NATO spokeswoman Ariane Quentier emphasised that no one knows which countries will be invited to join this year.

最終更新: 2016-01-20
使用頻度: 1
品質:

人による翻訳を得て
4,401,923,520 より良い訳文を手にいれましょう

ユーザーが協力を求めています。ユーザー体験を向上させるために Cookie を使用しています。弊社サイトを引き続きご利用いただくことで、Cookie の使用に同意していただくことになります。 詳細。 OK