Google で調べる

検索ワード: përcjelljen (アルバニア語 - 英語)

人による翻訳

プロの翻訳者、企業、ウェブページから自由に利用できる翻訳レポジトリまで。

翻訳の追加

アルバニア語

英語

情報

アルバニア語

Mund ta merrni edhe përcjelljen policore.

英語

We can give you a police escort!

最終更新: 2016-10-27
使用頻度: 1
品質:

アルバニア語

Ke bër përcjelljen e energjisë në sferat e dragonit?

英語

You made a "Dragonball Energy Locater"?

最終更新: 2016-10-27
使用頻度: 1
品質:

警告:見えない HTML フォーマットが含まれています

アルバニア語

Çka ndodh kur ne trazojmë tërë përcjelljen e hotelit?

英語

What happened when we dusted that whole hotel suite?

最終更新: 2016-10-27
使用頻度: 1
品質:

アルバニア語

Çaktivon përcjelljen e X, por nuk ndikon tek XDMCP.

英語

Disables X forwarding, but does not affect XDMCP.

最終更新: 2014-08-20
使用頻度: 1
品質:

アルバニア語

Diçka nuk është në rregull me përcjelljen e terenit.

英語

There's something wrong with the terrain following.

最終更新: 2016-10-27
使用頻度: 1
品質:

アルバニア語

Nëse e humb diskun, apo dështon në përcjelljen e komandave, do bëhesh subjekt i menjëhershëm.

英語

If you lose your disk or fail to follow commands, you will be subject to immediate de-resolution.

最終更新: 2016-10-27
使用頻度: 1
品質:

アルバニア語

Ai është veçanërisht i mirë gjithashtu për përcjelljen e thashethemeve, insinuatave, alarmeve fallco dhe mashtrimeve.

英語

It's also uncommonly good at conveying rumor, innuendo, false alarms and hoaxes.

最終更新: 2016-01-20
使用頻度: 1
品質:

アルバニア語

Kur Vexhita ishte transformuar nuk duhej të qëndroje atje, për të përdorur përcjelljen e çastit dhe të shikojnë nga larg.

英語

When Vegeta was like that, you shouldn't have been there. So you used instant transmission, and watched from a distance.

最終更新: 2016-10-27
使用頻度: 1
品質:

アルバニア語

Lajçak paralajmëron se kriza e buxhetit mund të ketë pasoja më të thella 30/01/2008 SARAJEVË, Bosnje dhe Herzegovinë (BiH) -- Përfaqësuesi i Lartë Miroslav Lajçak përsëriti të martën (29 janar) shqetësimet e tij lidhur me dështimin e institucioneve të BiH për të rënë dakord mbi buxhetin shtetëror 2008 dhe përcjelljen e tij në parlament.

英語

Lajcak warns budget crisis could have deeper implications 30/01/2008SARAJEVO, Bosnia and Herzegovina (BiH) -- High Representative Miroslav Lajcak repeated Tuesday (January 29th) his concerns over the failure of BiH institutions to agree on the 2008 state budget and forward it to parliament.

最終更新: 2012-04-06
使用頻度: 1
品質:

人による翻訳を得て
4,401,923,520 より良い訳文を手にいれましょう

ユーザーが協力を求めています。ユーザー体験を向上させるために Cookie を使用しています。弊社サイトを引き続きご利用いただくことで、Cookie の使用に同意していただくことになります。 詳細。 OK