Google で調べる

検索ワード: vendodhje (アルバニア語 - 英語)

人による翻訳

プロの翻訳者、企業、ウェブページから自由に利用できる翻訳レポジトリまで。

翻訳の追加

アルバニア語

英語

情報

アルバニア語

Kjo vendodhje.

英語

This location.

最終更新: 2016-10-27
使用頻度: 1
品質:

アルバニア語

Gjatësi vendodhje e tepërt

英語

Path length exceeded

最終更新: 2014-08-20
使用頻度: 1
品質:

アルバニア語

Gjatësi vendodhje e tepërt

英語

Search size limit exceeded

最終更新: 2014-08-20
使用頻度: 1
品質:

アルバニア語

Gjatësi vendodhje e tepërt

英語

Search time limit exceeded

最終更新: 2014-08-20
使用頻度: 1
品質:

アルバニア語

Të gjitha janë në një vendodhje?

英語

All in one location?

最終更新: 2016-10-27
使用頻度: 1
品質:

アルバニア語

Është vendodhje fantastike në qytet.

英語

It's a great location to town.

最終更新: 2016-10-27
使用頻度: 1
品質:

アルバニア語

Epo djema. Do të jetë nje vendodhje e mirë për ne.

英語

Well, guys, we got ourselves a good one.

最終更新: 2016-10-27
使用頻度: 1
品質:

アルバニア語

Ne kemi një vendodhje të mundshme, kati i dytë, këndi jugperëndimor.

英語

We have a possible location, second floor, southwestern corner.

最終更新: 2016-10-27
使用頻度: 1
品質:

アルバニア語

Terhiqu dhe une do te bie dakort te percaktoj nje konference me liderat e Romulan ne nje vendodhje neutrale.

英語

Withdraw, I'll agree to arrange a conference with Romulan leadership - at a neutral location.

最終更新: 2016-10-27
使用頻度: 1
品質:

アルバニア語

Nëse alarmi vazhdon për 3 minuta, një sinjal do të dërgohet automatikisht, dhe policët do të dërgohen menjëherë në vendodhje.

英語

If the alarm continues for more than 3 minutes, a signal will automatically be sent, and the cops will be dispatched to the scene immediately.

最終更新: 2016-10-27
使用頻度: 1
品質:

アルバニア語

Sipas agjencisë së lajmeve greke ANA-MPA, përpjekjet ishin përqëndruar në Nea Makri, Dionisos dhe Malin Penteli, si dhe në Marathon, një qytet në veri të kryeqytetit, që është vendodhje e vendeve të rëndësishëm arkeologjikë.

英語

According to Greek news agency ANA-MPA, efforts were focused on Nea Makri, Dionyssos and Mt Penteli, as well as in Marathon, a town north of the capital, which is home to important archaeological sites.

最終更新: 2016-01-20
使用頻度: 1
品質:

人による翻訳を得て
4,401,923,520 より良い訳文を手にいれましょう

ユーザーが協力を求めています。ユーザー体験を向上させるために Cookie を使用しています。弊社サイトを引き続きご利用いただくことで、Cookie の使用に同意していただくことになります。 詳細。 OK