Google で調べる

検索ワード: condurrà (イタリア語 - アルバニア語)

人による翻訳

プロの翻訳者、企業、ウェブページから自由に利用できる翻訳レポジトリまで。

翻訳の追加

イタリア語

アルバニア語

情報

イタリア語

La condurrà..

アルバニア語

Sepse atë do ta udhëheq...

最終更新: 2016-10-28
使用頻度: 1
品質:

イタリア語

Ma questo li condurrà qui!

アルバニア語

Bagins. Mund të jenë nisur për këtu!

最終更新: 2016-10-28
使用頻度: 1
品質:

イタリア語

Il ragazzo ci condurrà a lui

アルバニア語

Atëherë djaloshi do t'na con te ai.

最終更新: 2016-10-28
使用頻度: 1
品質:

イタリア語

La banca ci condurrà a Papi.

アルバニア語

Banka na jep Papin.

最終更新: 2016-10-28
使用頻度: 1
品質:

イタリア語

La scala ci condurrà in superficie.

アルバニア語

Mund të dalim me shkallë në siperfaqe.

最終更新: 2016-10-28
使用頻度: 1
品質:

イタリア語

..o quale mano ci condurrà ad essa.

アルバニア語

nuk e zgjedh dot fundin e vet.

最終更新: 2016-10-28
使用頻度: 1
品質:

イタリア語

È lei che vi condurrà a la Volpe.

アルバニア語

UIu.

最終更新: 2016-10-28
使用頻度: 1
品質:

イタリア語

E questo ci condurrà direttamente a cuspide.

アルバニア語

Kjo do na çoje direkt tek Kasp-i.

最終更新: 2016-10-28
使用頻度: 1
品質:

イタリア語

Sì? La nuova strada condurrà alla chiesa?

アルバニア語

A do të shtrohet rruga e re deri tek kisha?

最終更新: 2016-10-28
使用頻度: 1
品質:

イタリア語

Trova la Coppa e ti condurrà da tua madre.

アルバニア語

Gjej Kupën dhe ajo do të të çojë te mamaja jote.

最終更新: 2016-10-28
使用頻度: 1
品質:

イタリア語

Lo sai che il tuo piano ci condurrà alla morte?

アルバニア語

E di që plani yt na sjell vdekjen?

最終更新: 2016-10-28
使用頻度: 1
品質:

イタリア語

- "ll nobile uccello.. ." - ".. .ti condurrà.. ."

アルバニア語

-Zogu fisnik.

最終更新: 2016-10-28
使用頻度: 1
品質:

警告:見えない HTML フォーマットが含まれています

イタリア語

...che guadagnerà la vostra fiducia e vi condurrà fuori strada.

アルバニア語

kur ta fitoj besimin tuaj, t'i mbledhë mostrat...

最終更新: 2016-10-28
使用頻度: 1
品質:

イタリア語

La strada che condurrà agli amici... ti awicinerà a tuo nonno.

アルバニア語

Rruga për tek ata të afron më afër me gjyshin tënd.

最終更新: 2016-10-28
使用頻度: 1
品質:

イタリア語

Se vi hanno condotto fuori strada, la fede vi condurrà alla salvezza.

アルバニア語

Konsiderojini zgjedhjet që kini bërë në të shkuarën. Dhe kur t'ju çojnë në rrugë të gabuar, besimi në kohë kundërshtimi do t'ju çojë tek shpëtimi juaj.

最終更新: 2016-10-28
使用頻度: 1
品質:

イタリア語

- Tom, lascia perdere il caso. Perchè stone condurrà le cose a modo suo.

アルバニア語

Harroje rastin, Stoun do udhëheq rastin në mënyrën e vetë.

最終更新: 2016-10-28
使用頻度: 1
品質:

イタリア語

...il giorno sarà come la notte. E l'uomo giaguaro vi condurrà alla fine.

アルバニア語

. . dita do të bëhët natë njeriu me jaguar do t'ju çojë drejt fundit tuaj.

最終更新: 2016-10-28
使用頻度: 1
品質:

イタリア語

Ecco il tuo transponder, attivalo quando sei pronto e il segnale ci condurrà dritti da te.

アルバニア語

Aktivizoje kur të jesh gati dhe sinjali do na cojë te ti.

最終更新: 2016-10-28
使用頻度: 1
品質:

イタリア語

Questa guerra condurrà alla vittoria il nostro popolo che riemergerà purificato da questa tempesta di acciaio.

アルバニア語

Lufta totalitare do të sjellë fitore në Gjermani. Do të dal nga kjo më e fortë dhe më e pastër.

最終更新: 2016-10-28
使用頻度: 1
品質:

イタリア語

- Contro America, Inghilterra e Russia non abbiamo chance, Hitler ci condurrà al disastro.

アルバニア語

Kjo nuk është një pyetje e vështirë!

最終更新: 2016-10-28
使用頻度: 1
品質:

人による翻訳を得て
4,401,923,520 より良い訳文を手にいれましょう

ユーザーが協力を求めています。



ユーザー体験を向上させるために Cookie を使用しています。弊社サイトを引き続きご利用いただくことで、Cookie の使用に同意していただくことになります。 詳細。 OK