Google で調べる

検索ワード: καταβροχθίσει (ギリシア語 - アルバニア語)

人による翻訳

プロの翻訳者、企業、ウェブページから自由に利用できる翻訳レポジトリまで。

翻訳の追加

ギリシア語

アルバニア語

情報

ギリシア語

Έτοιμος να καταβροχθίσει μια μικροσκοπική Ελλάδα.

アルバニア語

Duke joshur ushqimin qe pret ti vije.

最終更新: 2016-10-27
使用頻度: 1
品質:

ギリシア語

Και γιατί ήθελε να καταβροχθίσει το δεύτερο γουρουνάκι;

アルバニア語

Dhe pse ai dëshiroi ta hante e dhe derrkucin e dytë?

最終更新: 2016-10-27
使用頻度: 1
品質:

ギリシア語

Το κοινό ήθελε να καταβροχθίσει τα πάντα, αμέσως.

アルバニア語

Auditori dëshironte që të konsumonte gjithshka, menjëherë.

最終更新: 2016-01-20
使用頻度: 1
品質:

ギリシア語

Η ζήλια των φιλενάδων μου θα εξαπλωθεί όπως οι ακρίδες... Θα καταβροχθίσει τις καρδιές τους.

アルバニア語

Xhelozia e shoqeve të tua do përhapet si karkalecat... do shkatërrojë zemrat e tyre.

最終更新: 2016-10-27
使用頻度: 1
品質:

ギリシア語

Όταν φανούν αυτά τα σημάδια αγόρι μου, αυτός θα επιστρέψει και θα καταβροχθίσει τη ζωή.

アルバニア語

Kur të gjitha këto shenja të shfaqen biri im. Ai do të jetë kthyer. Ai që përpin jetën.

最終更新: 2016-10-27
使用頻度: 1
品質:

ギリシア語

Περιέργως, τις προάλλες της ζήτησα να καταβροχθίσει το μπιλμπούλ μου... κι εκείνη αρνήθηκε.

アルバニア語

Dhe përsëri është e çuditshme. Një ditë unë i kërkova, të ma gëlltiste bilbulin tim dhe ajo tha, "Jo."

最終更新: 2016-10-27
使用頻度: 1
品質:

警告:見えない HTML フォーマットが含まれています

ギリシア語

Προέτρεψε την ΕΕ να "αποτρέψει την πυρκαγιά" να καταβροχθίσει την Ευρωπαϊκή και παγκόσμια οικονομία.

アルバニア語

Ai i kërkoi BE që të "parandalojë një zjarr" prej përfshijes së ekonomisë europiane dhe botërore.

最終更新: 2016-01-20
使用頻度: 1
品質:

警告:見えない HTML フォーマットが含まれています

ギリシア語

κάθε στιγμή, ο λύκος μπορεί να καταβροχθίσει τον αμνό και εσύ πρέπει να μάθεις τι σημαίνει να είσαι υπεύθυνος.

アルバニア語

Në çdo moment, ujku mund ta gëlltisë qengjin dhe ti duhesh të mësohesh se ç'do të thotë të bëhesh përgjegjës.

最終更新: 2016-10-27
使用頻度: 1
品質:

ギリシア語

Θα επιβιώσει απ΄ αυτήν την επικίνδυνη συνεύρεση... ή αυτή θα ικανοποιήσει τις ορέξεις της και θα τον καταβροχθίσει για δείπνο;

アルバニア語

Do ta përballojë këtë sfidë të rrezikshme... apo ajo do plotësojë nevojat e veta dhe ta përpijë për darkë?

最終更新: 2016-10-27
使用頻度: 1
品質:

ギリシア語

Αν και φοβάται ότι "η νύχτα ενδέχεται να έχει καταβροχθίσει" τα "αδέλφια που του απομένουν".

アルバニア語

Por ai druhej "se ndoshta nata i kishte përpirë vëllezërit e mbetur" të tij.

最終更新: 2016-01-20
使用頻度: 2
品質:

警告:見えない HTML フォーマットが含まれています

ギリシア語

Ο καλύτερός μας φίλος εξορίστηκε, ο Λόκι ανέβηκε στο θρόνο, το Άσγκαρντ είναι στα πρόθυρα του πολέμου... κι εσύ κατάφερες να καταβροχθίσεις 4 αγριόχοιρους, 6 φασιανούς, μισή αγελάδα και 2 βαρέλια μπύρας.

アルバニア語

Miqtë tanë të dashur të dëbuar, Loki në fron, Asgardi afër luftës, përsëri ke arritur të konsumosh katër derra të egër, gjashtë fazanë, një pjesë mishi lope, dhe dy fuçi birra.

最終更新: 2016-10-27
使用頻度: 1
品質:

ギリシア語

Καταβρόχθισέ τη!

アルバニア語

Kafshojeni!

最終更新: 2016-10-27
使用頻度: 1
品質:

ギリシア語

Ωστόσο, με τα τέρατα του Τάλους που περιμένουν να μας καταβροχθίσουν, Φοβάμαι ότι θα χαθούμε.

アルバニア語

Deri atëhere, me përbindshat e Talusit që presim të na gllabërojnë, kam frike se do të humbim.

最終更新: 2016-10-27
使用頻度: 1
品質:

ギリシア語

Θα καταβροχθίσουμε την ψυχή σου.

アルバニア語

Ne do të hamë shpirtin tuaj.

最終更新: 2016-10-27
使用頻度: 1
品質:

ギリシア語

Έβαλε λίγο στο στόμα της αδερφής της και καταβρόχθισε το υπόλοιπο.

アルバニア語

E gëlltiti dhe i dha ca edhe motrës së saj.

最終更新: 2016-10-27
使用頻度: 1
品質:

ギリシア語

Αφού καταβρόχθισες ολόκληρο μπούτι αρνιού!

アルバニア語

Aty ke një kofshë të madhe deleje. Guxon ta hash edhe atë?

最終更新: 2016-10-27
使用頻度: 1
品質:

ギリシア語

Εκείνη την ημέρα, μιλήσαμε γιατί ο κακός λύκος καταβρόχθισε το γουρούνι.

アルバニア語

Në atë ditë, biseduam pse ujku i madh i hëngri derrkucët e vegjël.

最終更新: 2016-10-27
使用頻度: 1
品質:

ギリシア語

Χωρίς τον Φάρο να τους σταματήσει ...θα καταβροχθίσουν το Sugar Rush.

アルバニア語

Nëse s'ka një semafor për t'i ndalur, do të konsumojnë Glukozën e Sheqerit. Mendon se do të mjaftohen me kaq?

最終更新: 2016-10-27
使用頻度: 1
品質:

ギリシア語

Καταβρόχθισε.

アルバニア語

Mbaroje!

最終更新: 2016-10-27
使用頻度: 1
品質:

ギリシア語

Τους καταβρόχθισε!

アルバニア語

Palosje në.

最終更新: 2016-10-27
使用頻度: 1
品質:

人による翻訳を得て
4,401,923,520 より良い訳文を手にいれましょう

ユーザーが協力を求めています。ユーザー体験を向上させるために Cookie を使用しています。弊社サイトを引き続きご利用いただくことで、Cookie の使用に同意していただくことになります。 詳細。 OK