Google で調べる

検索ワード: vidjela (クロアチア語 - チェコ語)

人による翻訳

プロの翻訳者、企業、ウェブページから自由に利用できる翻訳レポジトリまで。

翻訳の追加

クロアチア語

チェコ語

情報

クロアチア語

Kad su oni èuli da je živ i da ga je ona vidjela, ne povjerovaše.

チェコ語

A oni slyšavše, že by živ byl a vidín od ní, nevěřili.

最終更新: 2012-05-06
使用頻度: 1
品質:

クロアチア語

6b]Za vidjela oni se skrivaju, oni neæe da za svjetlost znaju.

チェコ語

Podkopávají potmě i domy, kteréž sobě ve dne znamenali; nebo nenávidí světla.

最終更新: 2012-05-06
使用頻度: 1
品質:

クロアチア語

Uðe on k Hagari te ona zaèe. A kad je vidjela da je zaèela, s prezirom je gledala na svoju gospodaricu.

チェコ語

I všel k Agar, kterážto počala. Viduci pak ona, že počala, zlehčila sobě paní svou.

最終更新: 2012-05-06
使用頻度: 1
品質:

クロアチア語

Ode dakle Marija Magdalena i navijesti uèenicima: "Vidjela sam Gospodina i on mi je to rekao."

チェコ語

I přišla Maria Magdaléna, zvěstujici učedlníkům, že by viděla Pána a že jí to pověděl.

最終更新: 2012-05-06
使用頻度: 1
品質:

警告:見えない HTML フォーマットが含まれています

クロアチア語

A kad je Kovèeg Jahvin ulazio u Davidov grad, Šaulova je kæi Mikala gledala kroz prozor i vidjela kralja Davida kako skaèe i vrti se pred Jahvom i prezre ga ona u svome srcu.

チェコ語

Stalo se pak, když truhla Hospodinova vcházela do města Davidova, že Míkol dcera Saulova vyhlídala z okna, a viduci krále Davida plésajícího a poskakujícího před Hospodinem, pohrdla jím v srdci svém.

最終更新: 2012-05-06
使用頻度: 1
品質:

クロアチア語

Kad su Josipova braæa vidjela da im je otac umro, rekoše: "Što ako je Josip na nas ljut i pokuša uzvratiti nam za sve zlo koje smo mi njemu nanijeli?"

チェコ語

Vidouce pak bratří Jozefovi, že umřel otec jejich, řekli: Snad v nenávisti nás míti bude Jozef, a vrchovatě nahradí nám všecko zlé, kteréž jsme jemu činili.

最終更新: 2012-05-06
使用頻度: 1
品質:

警告:見えない HTML フォーマットが含まれています

クロアチア語

Ali nisam htjela vjerovati što se pripovijeda dokle god nisam došla i vidjela na svoje oèi; i doista, ni pola mi nije bilo reèeno o tvojoj velikoj mudrosti; nadvisio si glas koji sam slušala.

チェコ語

Však jsem nechtěla věřiti řečem jejich, až jsem přijela a uzřela očima svýma, a aj, není mi praveno ani polovice o velikosti moudrosti tvé. Převýšil jsi pověst tu, kterouž jsem slyšela.

最終更新: 2012-05-06
使用頻度: 1
品質:

クロアチア語

Ali nisam htjela vjerovati što se pripovijeda dokle god nisam došla i vidjela na svoje oèi; i doista, ni pola mi nije bilo reèeno: ti nadvisuješ u mudrosti i blagostanju slavu o kojoj sam èula.

チェコ語

Ješto jsem nechtěla věřiti řečem, až jsem přijela a uzřela očima svýma. Ale aj, není mi praveno ani polovice; převýšil jsi moudrostí a dobrotou pověst tu, kterouž jsem slyšela.

最終更新: 2012-05-06
使用頻度: 1
品質:

クロアチア語

Panorama putuje do grada Ruse, najveće bugarske luke na Dunavu (stanov. 160 000) kako bi vidjela kako podrška EU u iznosu od 40,5 milijuna eura pomaže gradu udovoljiti standardima za opskrbu vodom i tretiranje otpada te poslati opasnu i zastarjelu infrastrukturu u prošlost.

チェコ語

Panorama vycestovalo do Ruse, což je největší přístav na Dunaji (se 160 000 obyvateli), aby se podívalo, jakým způsobem podpora z EU ve výši více než 40,5 milionů € pomáhá tomuto městu vyhovět standardům pro dodávku vody a pro zpracování odpadů a přesunout nebezpečnou a zbytečnou infrastrukturu do minulosti.

最終更新: 2014-02-06
使用頻度: 1
品質:

クロアチア語

Neka moj gospodar ne gleda na toga opakog èovjeka, na Nabala, jer on s pravom nosi svoje ime: zove se Luda i ludost je s njim. A ja, službenica tvoja, nisam vidjela momaka koje je poslao moj gospodar.

チェコ語

Nechť se neobrací, prosím, pán můj myslí svou za mužem tím bezbožným Nábalem; nebo jakéž jest jméno jeho, takovýž jest. Nábal jméno jeho jest, a bláznovství jest při něm. Já pak služebnice tvá neviděla jsem služebníků pána mého, kteréž jsi byl poslal.

最終更新: 2012-05-06
使用頻度: 1
品質:

クロアチア語

Ona svuèe udovièko ruho, navuèe koprenu i zamota se pa sjede na ulazu u Enajim, što je na putu k Timni. Vidjela je, naime, da je Šela odrastao, ali nju još ne udaše za nj.

チェコ語

Tedy ona složivši s sebe šaty své vdovské, zavila se v rouchu, a oděla se a seděla na rozcestí, kudy se jde do Tamnas. Nebo viděla, že Séla dorostl, a že není dána jemu za manželku.

最終更新: 2012-05-06
使用頻度: 1
品質:

クロアチア語

Èovjek koji bi se oženio svojom sestrom, kæerju svoga oca ili kæerju svoje majke te vidio njezinu golotinju, a ona vidjela njegovu - pogrdno je to djelo! - neka se istrijebe pred oèima naroda. Otkrio je golotinju svoje sestre, pa neka snosi i posljedice svoje krivnje.

チェコ語

Kdož by koli vezma sestru svou, dceru otce svého, aneb dceru matky své, viděl by hanbu její, a ona také viděla by hanbu jeho, mrzkost jest. Protož vyhlazeni budou před očima synů lidu svého; nebo hanbu sestry své odkryl, nepravost svou ponese.

最終更新: 2012-05-06
使用頻度: 1
品質:

人による翻訳を得て
4,401,923,520 より良い訳文を手にいれましょう

ユーザーが協力を求めています。ユーザー体験を向上させるために Cookie を使用しています。弊社サイトを引き続きご利用いただくことで、Cookie の使用に同意していただくことになります。 詳細。 OK