trebao je dobiti crveni karton, a gana je trebala izvesti jedanaesterac.

he should have got a red card, and ghana should have got the penalty.

使用頻度: 1
品質:

クロアチア語

bez razmišljanja, sudac graham poll dosudio je jedanaesterac kojeg je moore pretvorio u izjednačujući pogodak.

英語

without hesitation, referee graham poll awarded a penalty kick which moore converted into an equaliser.

使用頻度: 2
品質:

クロアチア語

naš trener krivi suca jorgea lariondu, koji nam nije dosudio jedanaesterac nakon što je tim cahill očito igrao rukom.

英語

our coach blames referee jorge larionda, who didn't give us a penalty after tim cahill played an obvious handball.

使用頻度: 1
品質:

クロアチア語

u 35 minuti nakon jednog ubacivanja u kazneni prostor dudić je visoko podignuo ruke prema lopti koja je išla ka boki i sudac mark rodriguez dosudio je jedanaesterac.

英語

in 35th minute on ordinary centre shoot in a box, dudic raised his hands well above his head on boka's cross and referee marko rodriguez pointed out a penalty spot.

クロアチア語

kao da mu nije bila dovoljna jedna skupa greška, dudić je ponovno rukom u kaznenom prostoru blokirao jedan volej udarac i sudac je dosudio drugi jedanaesterac za obalu bjelokosti.

英語

not content with one costly error, dudic blocked a volley with his hand again and the ivorians had another penalty.

使用頻度: 2
品質:

クロアチア語

kao i u njihovom sukobu s brazilom pet dana ranije, u svojoj drugoj utakmici unutar skupine hrvati su demonstrirali vještinu i izdržljivost, no čak niti jedanaesterac nije im bio dovoljan da postignu zgoditak.

英語

as during their clash with brazil five days earlier, in the second match of the group stage the croatians played with skill and resilience, but even a penalty kick wasn't enough for them to score a goal.

使用頻度: 1
品質:

クロアチア語

u petom kolu hnl - a na utakmici zadar - dinamo , sudac batinić , pri rezultatu 0 : 0 nije dosudio jedanaesterac za dinamo .

英語

in 5th round of hnl on match between zadar and dinamo , by the result 0 : 0 , referee batinić did n't show penalty kick for dinamo .

最終更新: 2012-07-08
使用頻度: 1
品質:

クロアチア語

u 86 minuti dudić još je jednom igrao rukom i sudac rodriguez dosudio je drugi jedanaesterac za obalu bjelokosti kojeg je bonaventure kalou pretvorio u pobjedonosni gol svoje reprezentacije. (ivan tchomakov za southeast european times)

英語

in the 86th minute, dudic once again handled the ball and rodriguez awarded a second penalty for the ivorians which bonaventure kalou converted into his team's winning goal. (by ivan tchomakov for southeast european times)